szampon męski dla słabych i cienkich wlosów

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Mój mężczyzna stosuje szampon BiovaxMed dla wzmocnienia włosów, czasem sięga po ziołowe szampony. Zazwyczaj kupuje w aptece bo obydwoje mamy jakoś większe przekonanie do preparatów z apteki.
 
M

Marysskaonet

Guest
mój maż stosuje revitę z nuvialab.pl, zawsze miał problemy z włosami, ale teraz jest lepiej. cena nie jest najniższa, ale warto zainwestować
 
B

bajderman

Guest
Hb jeunesse, wiele zmienia i wiele daje. Przede wszystkim pod względem poprawy jakości włosów, ich objętości. Tak kosmetyk jest damski, ale mimo wszystko doskonale się sprawdza przy męskich włosach, przynajmniej u mnie ;-)
 
Dołączył
30 Listopad 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
może olej szampony ;p mi jak wypadały włosy okazało sie że brakowało jakiegoś głupiego minerału ;P weź poszukaj wśród suplementów coś dla siebie, mi pomogsok z czarnej rzepy kupowałam na naturala.pl smaczny jest i pomógł mi, bo szampony gdzies czytałam że myją ale nie poprawiają kondycje włosów ;P
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Mangolia napisał:
Mój mężczyzna stosuje szampon BiovaxMed dla wzmocnienia włosów, czasem sięga po ziołowe szampony. Zazwyczaj kupuje w aptece bo obydwoje mamy jakoś większe przekonanie do preparatów z apteki.
biovax_men_szampon.png
 

kocielski

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Węgierska Górka
Ja nie wierzę w szampon, że coć takiego jest :tongue: Pozdrawiam----- chyba bacie robily z pokrzyw coś.....na włosy.....
 
B

bajderman

Guest
Szampon zwiększający objętość włosów HB Jeunesse, spróbuj, powinien przynieść fajne efekty. Nie twierdzę, że od razu, dopiero po czasie. Nie jest to szampon typowo męski, ale sprawdzonych źródeł wiem, że pomaga.
 
B

bajderman

Guest
Tak jak wspominałem - HB Jeunesse, dajcie sobie kilka tygodni i zobaczycie że włosy odmienią wam się diametralnie. Chodzi zarówno o objętość, jak i sam wygląd, nie ma łupieżu. Może dlatego, że kosmetyk jest naturalny? Sam nie wiem, ale działa...
 
S

Sttark

Guest
Mi bardzo pomogły kosmetyki marki Nisim (tu można zamawiać – www.nisim.pl). Używam ich od dwóch miesięcy. Po pierwsze zatrzymały wypadanie włosów, a traciłem włosy całymi pękami już. Po drugie wyeliminiwały łupież, który też był moją prywatną tragedią, zawsze miałem pełno białych drobinek na karku...
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Duży wybór szamponów maja w Ziko dermo, dermokonsultantki pomoga w wyborze odpowiedniego sa cierpliwe i bardzo miłe. Miła atmosfera panuje w sklepie
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
kocielski napisał:
Ja nie wierzę w szampon, że coć takiego jest :tongue: Pozdrawiam----- chyba bacie robily z pokrzyw coś.....na włosy.....
Tak, można zrobić napar ze świeżych pokrzyw i płukać nim włosy, ale nie sądze by pomógł na odrastanie, na wzmocnienie pewnie tak.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Właśnie taki szampon z pokrzyw zaproponowała mojemu mężowi dermokonsultantka z Ziko dermo:)
 
S

szyszana

Guest
Nie wiem czy to również do męskich, ale szampon powiększający objętość włosów HB Jeunesse robi różnicę - musicie jedynie dopytać, doczytać, czy mogą z tego korzystać również faceci, ale zakładam, że na pewno jest taka opcja.
 

lolka55

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
szampon na wzmocnienie włosów tak raczej nie pomoże. za któtko sie go trzyma na włosach żeby zadziałał. dla dziewczyn to najlepsze olejowanie albo odżywki a dla facetów ja bym sugerowała kupić sobie raczej coś w suplemencie. np oeparol na włosy, skóre??
 

Jakaśtam2

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
1
Mój facet myje tylko i wyłącznie Babino, bo jest bardzo delikatny. A to dlatego, że ma problem z wypadaniem włosów. Ostatnio zauważyłam, że u niego na głowie jest coraz lepiej, ale to może być też zasługa tabletek, które bierze. Znalazł je szukając informacji o przeszczepie włosów :D :D :D Na razie jednak nie będzie potrzebny.
 
Do góry