Szampon do codziennego mycia włosów + żel pod prysznic

mup0amupa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Cześć,

Chciałbym się was zapytać jakie szampony dla mężczyzn do codziennego mycia włosów przetłuszczających się i żele pod prysznic polecacie.

Mam łupież i leczę go Nizoralem, jednak chciałbym znaleźć jeszcze szampon do codziennego mycia włosów przetłuszczających się, ponieważ Nizoral po jakimś czasie nie stosuje się codziennie. A wszelkie produkty z drogerii wywaliłem do kosza - szukam czegoś naturalnego z apteki. Ten szampon nie koniecznie musi być przeciwłupieżowy, byle był do włosów przetłuszczających się.

No i szukam też łagodnego żelu pod prysznic - również z apteki.

Macie coś godnego do polecenia ? :)

Byłbym bardzo wdzięczny ;)

Pozdrawiam.
 

Quattro

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Próbowałeś szamponu Clear ?
Polecam go, gdyż używałem nawet Nizoralu i kompletnie nie działał, dopiero Clear dał efekty i teraz od paru lat już tylko ten używam. Warto spróbować, chociaż jak widać różne są skóry głowy i na jednego działa ten, a na drugiego ten.
 

Adam Kias

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
110
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Pisałem na tę tematykę dosyć konkretnie w inny temcie, chyba to było zapuszczanie włosów przez metal( kilka tematów niżej pod twoim) jak jestes zainteresowany to wejdź, tam masz naturalne sposoby na łupież i przetłuszczanie.
 

mup0amupa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Słyszałem o cytrynie ale nie będę codziennie jej używał. Czy mógłbyś mi podać konkretną nazwę szamponu/żelu pod prysznic z apteki ?
 

tomeeek537

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Szczerze mówiąc to również miałem tego typu problemy i żadna z metod, jakie proponowano mi nie zadziałały. Dopiero później znalazłem idealny środek dla mnie, więc myślę, że Ty także wypróbuj co najmniej kilka różnych szamponów i preparatów i któryś z nich powinien okazać się skuteczny. Pisałem o tym na blogu http://testosteron.net.pl/2011/06/20/metroseksualizm-czyli-korzystamy-z-kosmetykow/ i zapraszam do wpisu, który mam nadzieję, że okaże się dla Ciebie przydatny.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
fructis przeciwłupieżowy jest ok, a żel pod prysznic polecam Axe Africa bosski...
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Jestem ciekawa tych nowych szamponów fructis sensation tych z tej reklamy http://www.youtube.com/user/GarnierPolska one generalnie mają piękne zapachy i ciekawa jestem jak z tymi nowymi. ktoś z was już go zna? używa?
 
B

bajderman

Guest
Energizujący żel pod prysznic Hb jest świetny - u mnie zmiana była znakomita, głównie na lepsze.
Przede wszystkim fajny zapach, skóra delikatna i miła w dotyku - najlepiej jednak spróbować po prostu na sobie.
 

MariolkaLolka

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Korzysta ktoś może z kosmetyków Planeta Organica? Słyszałam że to dobre kosmetyki naturalne.
 
B

bajderman

Guest
Energizujący żel pod prysznic HB, nie wiem czy mówi wam coś nazwa, ale w moim przypadku efekt stosowania tego kosmetyku był znakomity. Nawet nie sądziłam, że przyjdzie aż taka zmiana. A można powiedzieć, że mam teraz taką skórę, jaką zawsze chciałam mieć ;-)
 
Do góry