Szal komin

agusia92pl

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, posiadam długi szal o długości ok. 2,5 metra i chciałabym zrobić z niego szal komin tylko nie wiem jak.
Pozatym zdaje mi się, że ten mój szal jest zbyt długi i jak się nim obwiążę to wygląda to strasznie dziwne bo jest tego zbyt dużo.

Bardzo proszę o pomoc. :D
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Wystarczy zszyć ze sobą dwa końce, albo zrobić sobie samemu z wełny. Takie samoróbki mogą być bardzo oryginalne (i tanie!).
 
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wałbrzych
Zepnij najpierw dwa końce agrafkami i zobacz, czy nie ejst za długi. jak będzie ok, to wystarczy zszyć te dwa końce na maszynie czy nawet ręcznie :)
 

Gregor84

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
konin
Fajnie, że masz szal ale wcale bym go nie przerabiał, nie lepiej dokupić komin? i w zależności od pogody/nastroju zakładać szal lub komin?
 

Dorra

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
CZy tylko ja "przerabiałam" kominy na zwykłe szaliki? :przewraca:
 

ela71

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zależy tez od materiału. Kiedys sobei zrobiłam komin z takiej cienkiej apaszki śliskiej i nijak sie to miało bo rozjeżdżało się, każda wartwa osobno, nie podobało mi się, z kolei te zimowe no to trzeba najlepiej szydełkiem ładnie połączyć bo przecież nie iglą z nitką ;)
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Można iść do krawcowej przecież, z każdym materiałem da sobie radę.
 

mamaewa

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
To takie proste Każdy szal można zeszyć i utworzyć komin ,który w zależności od długości okręcamy raz lub kilka razy wokół szyj i gotowe.
 

jane_309

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
A nie można go zszyć po prostu? Albo coś dodać?
Ja nie lubie kominow, zawsze mam wrazenie ze sie dusze ;/
 
Do góry