Szafy do przedpokoju - dobry producent

Maoam

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witajcie. Potrzebuję do przedpokoju kilku szaf, albo standardowych takich stojących, albo wnękowych, w zależności od tego jak to wyjdzie cenowo. Jeśli macie jakieś w tym zakresie doświadczenie to prosiłabym Was o rady w kwestii wyboru sklepu, czy producenta. Poszukuję opcji okazyjnej cenowo oraz dobrej jakościowo.
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
a skąd jesteś i z czego byś chciała mieć wykonane te szafy? jakieś wymiary niestandardowe czy raczej pasująca szafa we wszystkie miejsca?
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Ile dokładnie masz tych szaf do wykonania? Moi znajomi niedawno wynajęli firmę wykonującą szafy wnękowe. Wspominali coś o 50-procentowej promocji. Jeśli jesteś z Pomorskiego to może byś się załapał/a. Nie wiem jednak jakie są tam wymogi co do materiału- masz jakieś specjalne wymagania?
 

Maoam

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mieszkam blisko Pruszcza Gdańskiego, to jest w pomorskim. Właśnie nie znam się za bardzo na materiałach, słyszałam że płyta jest najpopularniejsza, ale rattan podobno jest też ciekawy. Wymiar raczej standardowy, mam taką ładną całą ścianę gołą o głębokości 60 cm, co daje mi pole do popisu, czy to ma być szafa zabudowana, czy kilka szaf stojących
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Proponowałabym jedną, konkretną szafę wnękową, bo po co kilka. Rattan hmm... nie jest akurat w moim guście, wybrałabym raczej jakieś drzewo lub coś bardziej nowatorskiego- lacobel lub inne szkło.
 

mgdz

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
mucha88 napisał:
Proponowałabym jedną, konkretną szafę wnękową, bo po co kilka. Rattan hmm... nie jest akurat w moim guście, wybrałabym raczej jakieś drzewo lub coś bardziej nowatorskiego- lacobel lub inne szkło.
To prawda, jedna, a duża szafa na pewno będzie wyglądać dobrze. Może mieć kilka skrzydeł drzwi, np 3, albo 4 - wtedy wygląda to imponująco. Każde drzwi otwierają jakby oddzielny sektor danej szafy i każdy z tych sektorów ma inny podział na różne półki, szuflady i drążki. A zamiast rattanu może być laminat drewnopodobny, pewnie będzie tańszy. Ale zeby zrobić wnękową, to głębokość musi być chtba co najmniej na 630 mm. Może w firmie podpowiedzą.
 

Maoam

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
To będę musiała się zorientować jaka głębokość jest wymagana, ale skoro to ma być robione na wymiar to myślę, że nie będzie większych problemów. A jak się sprawdza taki laminat drewnopodobny? Nie lepiej prawdziwe drewno?
 

Magiczna123

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
To to chyba powinnaś zapytać ich na ich stronie, na pewno ci odpowiedzą, ja raz brałam szafę od tej firmy i jestem z niej zadowolona. A aż 50% taniej to dużo.
 

Maoam

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
A Ty jaki wybrałaś materiał? Bo mam mętlik w głowie i nie wiem co wziąć. Dlaczego płyta drewnopodobna a nie rattan? Albo płyta mdf - o niej w ogóle mowy nie było, jak ona się prezentuje? I to jest cały czas mowa o wnętrzu prawda? A fronty?
 
K

Kamil Brz

Guest
Zorientuj się w Black Red White. Można tam kupić gotowe już szafy ale firma ma również studia mebli na wymiar o czym wiele osób nie wie. W Gdańsku proponuję wybrać się do ich salonu meblowego na ulicy Serbskiej bo jest bardzo duży oraz mają tam porządną ekspozycję.

Zamawialiśmy tam meble oraz jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania.
 
Do góry