sytuacja z pewną dziewczyną

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
Do czego wykorzystać ? No teraz to już raczej do niczego
A pozatym przeczytaj najpierw cały temat.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Po co? Są dwie możliwości, albo chciała Cię wykorzystać i nie wypaliło, albo Ty zepsułeś sprawę przez brak wyczucia i nie wypaliło. Cokolwiek się stało, jeśli jesteś sam to ciesz się. W każdym przypadku wyjdzie na to samo - samotność.
 
D

dave123

Guest
Bez takich destruktywnych rad :D , ogółem na bank powodem tego niepowodzenia z tą laską było to co pisałem we wcześniejszych postach... , zmienisz sposób prowadzenia swoich randek (dużo emocji oraz eskalacja seksualna) i kolejne dziewczyny powinny już przychodzić na kolejne randki... , za dużo rozmyślasz o tej d*pie według mnie...

Traktuj to w stylu masz swoje ciekawe życie a laski to tylko dodatek...

Z tym wykorzystaniem to przesada... , wtedy by miała jakiś interes do autora i jeżeli autor by go jej nie dał to by go olała , a ta sytuacja z opisu wygląda zupełnie inaczej...
 
D

dave123

Guest
O ile to nastąpi... , gdyż ja zbytnio nie wierzę w miłość... , kiedyś wierzyłem ,ale przekonałem się , że jest to trochę nazwę to "program" w mózgu - dasz lasce dużo emocji , nakręcisz ją seksualnie , wyróżnisz się z tumu i laska jest zauroczona... i może się np. zakochać i nie jest to kwestia jakiejś magii , albo zesłania z nieba :D
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Super, tylko po cholerę to komu? Oboje dobrze wiemy jak takie coś się kończy.
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
Ona chciała mnie jako chłopaka i tyle
No a jak mam Nie rozmyslac? Skoro taka ekstra laska sama chciała? To boli na prawde
 
D

dave123

Guest
figo54321 napisał:
Ona chciała mnie jako chłopaka i tyle
No a jak mam Nie rozmyslac? Skoro taka ekstra laska sama chciała? To boli na prawde
Spotkasz jeszcze wiele ekstra lasek , druga kwestia nie patrz na to z tej perspektywy...

Pomyśl sobie tak ty jesteś ekstra chłopakiem i jak będziesz chciał to znajdziesz sobie 100 razy lepsza laskę od tej co byłeś na spotkaniu - kolejna kwestia to polecam spotkać się z kilkoma laskami to z czasem zobaczysz , że dupa jak dupa taki sam człowiek jak Ty i często nie jest jakąś wielką osobą...
Często same laski są nawet trochę zdesperowane by znaleźć chłopaka itp. , ta królewna , która poznałeś założę się , że nie jest kimś nie wiadomo kim.... , tylko Ty za dużo o niej myślałeś i wyrobiłeś sobie wyidealizowany obraz tej laski...
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
ona ma 18
ja mam 22.

ta wyidealizowany obraz to za pewne ona miała mój. okazałem się troche inny niż jej sie wydawało i odrazu koniec . kop w dupe.
mówicie ,żeby sie takim czymś nie przejmować. a na prawde takie cos w głebi duszy na prawde boli.

no olałem. nie piszę do niej. może kiedyś sama się odezwie w co wątpię.
 
D

dave123

Guest
figo54321 napisał:
albo i nawet ona wgl nie była mna zainteresowana...
Raczej była- nie traciłaby czasu na spotkanie z Tobą... , ale okazałeś się dla niej inny niż w wyobrażeniach , czyli mówiąc w skrócie była stypa na spotkaniu , nie flirtowałeś , nie pokazywałeś się atrakcyjnie , gdybyś chociaż doprowadził do całowania się przysłowiowe "przelizanie się".

Radze totalnie wyluzować i przed spotkaniami tego typu zbytnio nie liczyć od razu na nie wiadomo co... , a możesz dopiero czuć ,jakieś uczucie , po seksie... , wcześniej to wszystko może się zdarzyć...

Miałem podobne sytuacje jak Ty z 6 razy :D I gdybym miał kolejny raz takie coś to bym miał raczej wy:cenzura:ane... , bo już ostatnio mnie to zbytnio nie bolało , mimo , że laski fajne były...

Polecam mieć przysłowiowo wy:cenzura:ane...

a na prawde takie cos w głebi duszy na prawde boli.
Poznaj kilka lasek i się z nimi spotkaj to zobaczysz , że takie rzeczy się zdarzają często i racze wyluzować... , ja się bawię w takie uwodzenie z 4 lata już i za każdym razem zdarza mi się , że gdzieś spieprzyła się jakaś akcja , więc jak zajmiesz się dużo podrywaniem lasek to z czasem będziesz miał już na to zwis...

a przed spotkaniem długo z nią na necie gadałeś ?

Pierwszą randkę można porównać do rozmowy o prace :d , czyli jeszcze nic konkretnego...
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
Więc weź się w garść i skończ emosiować. Skąd wiesz czy ona się teraz z Ciebie nie śmieje albo nie ma jakiejś chorej satysfakcji? Pokaż jej, że jesteś silny i masz ją w tyłku. Wychodź do ludzi, baw się, w końcu kogoś poznasz. Kiedy ona napisze do Ciebie, nie daj się zwieść. Bo to idiotka, która nie wie czego chce. Chcesz się z taką męczyć? Raz będzie kochała, raz nienawidziła. Padnie Ci psycha, chłopie.
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
No wiem że mam nie dac się zwieść. Ale ona już nie napisze do mnie raczej. Takto już by to zrobila
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
No co? Taka prawda
A teraz odpowiedź mi. To dlaczego nie doprowadziła do przelizania się się łaskami ? Skoro miałeś już taka sytuację z 6 razy
6 razy laska sama do Ciebie pisała i zaczepiala ?
 
D

dave123

Guest
figo54321 napisał:
No co? Taka prawda
A teraz odpowiedź mi. To dlaczego nie doprowadziła do przelizania się się łaskami ? Skoro miałeś już taka sytuację z 6 razy
6 razy laska sama do Ciebie pisała i zaczepiala ?
6 razu z różnymi laskami tak miałem a nie z jedną , zazwyczaj braki umiejętności podrywania dziewczyn ,chodzi o ogarnięcie w temacie , wiesz nie wejde na spotkaniebi tak z dupy zaczne się całować , najpierw laske trzeba odp. podniecić itp. by też miała na to ochotę...
Zainteresować trzeba laskę sobą , że jesteś ciekawym facetem , ale nie na zasadzie chwalenia się , tylko tak naturalnie.. , że pokazujesz , że jesteś normalnym człowiekiem i też Tobie coś nie wychodzi...
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Panowie ja widzę, że między wami powoli zaczyna się rywalizacja o to, który jest gorszy w podrywaniu....
Dziewczyna się nie odzywa trudno, będą inne wystarczy się tylko rozejrzeć...
@dave123 jak będziesz się spinał, aż tak i opracowywał całą strategię to w życiu żadnej "laski" miał nie będziesz.

Podsumowując panowie przede wszystkim trzeba być sobą...
 
Do góry