sytuacja z pewną dziewczyną

D

dave123

Guest
TY jesteś facet ? Po pierwsze to za bardzo się bawisz z nią , druga kwestia to tak to opisałeś tutaj , że ciężko to zrozumieć.

Wprowadz seksualność w waszą relacje z początku słowną wtedy się przekonasz czy ona chce przyjaźni czy seksu , kolejna kwestia totra sytuacja z koleżanka świadczyła , że nie była tobą mocno zainteresowana...
 
K

Kuqi

Guest
dave123 napisał:
TY jesteś facet ? Po pierwsze to za bardzo się bawisz z nią , druga kwestia to tak to opisałeś tutaj , że ciężko to zrozumieć.

Wprowadz seksualność w waszą relacje z początku słowną wtedy się przekonasz czy ona chce przyjaźni czy seksu , kolejna kwestia totra sytuacja z koleżanka świadczyła , że nie była tobą mocno zainteresowana...
Alvaro casanova się znalazł. Dla Ciebie istnieje tylko taki podział?

Do autora: Trochę bardziej po męsku. Nic Ci nie pomoże rozmyślanie nad tym jaka jest piękna itp. Spróbuj się jeszcze raz z nią umówić, jeśli się nie uda to ładnie podziękuj, bo jesteś zajętym człowiekiem i nie masz czasu na takie gry z jej strony.
 
D

dave123

Guest
" Alvaro casanova się znalazł. Dla Ciebie istnieje tylko taki podział?"

To jaki podział to nie twoja sprawa , relacja np. Bycie w związku jest również relacją seksualną , natomiast bycie przyjacielem jest relacją aseksualną , więc autor musi działać bardziej po męsku oraz wprowadzać seksualnoś w relacje typu najpierw pobudzanie słowami dotyk , potem dotyk coraz bardziek seksualny , pocałunki potem seks .
 

anneyxa

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
2
Ale ta dziewczyna na pewno ma jakiś powód, dla którego nie jest już Toba zainteresowana. Może na spotkaniu jej się nie spodobałeś. I tyle. ;) A jesli nie mozesz przeboleć, to spróbuj tak jak kolega napisał:

Kuqi napisał:
Do autora: Trochę bardziej po męsku. Nic Ci nie pomoże rozmyślanie nad tym jaka jest piękna itp. Spróbuj się jeszcze raz z nią umówić, jeśli się nie uda to ładnie podziękuj, bo jesteś zajętym człowiekiem i nie masz czasu na takie gry z jej strony.
Powodzenia.
 
D

dave123

Guest
Olej ją i szukaj następnej... , według mnie po tym co czytam to byłeś na tych spotkaniach mało interesujący , jak wyglądało to twoje spotkanie z tą laską w praktyce ? według mnie szybko Ciebie zlała już na spotkaniu bo najprawdopodobniej spotkanie z Tobą było monotonne ,może za mało z nią flirtowałeś , nie wprowadzałeś seksualności... , nie próbowałeś się z nią np. "przelizać" na pierwszym spotkaniu , ogółem mi czasem ostatnio też się zdarzają podobne sytuację , więc coś o tym wiem... , miałem 3 randki w ostatnim czasie (te lato) z 3-ma dziewczynami (dwie poznane na ulicy , jedna poznana przez neta) i po jednym spotkaniu psuły mi się relacje , że dziewczynami , podobna reakcja dziewczyn do tej reakcji jaką miała dziewczyna z , którą Ty się spotkałeś... , czyli wychodziły raczej takie znudzone i już chciały lecieć...
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
No powód jakiś ma na pewno. Zanudzilem ja pewnie. Nie było flirtu WGL . I ta cisza Nie zreczna. Już jej Nie proponuje. Przestała się do mnie odzywać. Więc po co mam za nią latać. 2 strony muszą chcieć.
Jak nie chce to nie. Oniesmilila mnie. Coś jej musiało się nie spodobac
 
D

dave123

Guest
figo54321 napisał:
No powód jakiś ma na pewno. Zanudzilem ja pewnie. Nie było flirtu WGL . I ta cisza Nie zreczna. Już jej Nie proponuje. Przestała się do mnie odzywać. Więc po co mam za nią latać. 2 strony muszą chcieć.
Jak nie chce to nie. Oniesmilila mnie. Coś jej musiało się nie spodobac
sam sobie odp. , jeżeli chcesz by laska się z Tobą spotykała to musisz sprawić by na spotkaniu było dużo emocji typu gadacie z jednej strony jak dobrzy znajomi dużo się śmiejecie , nie ma między wami barier , ale z drugiej strony flirtujesz z nią , dotykasz ją z czasem coraz bardziej seksualnie i raczej jak dojdziesz do finału typu całowanie się na pierwszej randce to już będzie na bank ok. , polecam taką lekką zadziorność typu , ze jesteś lekko niegrzecznym chłopakiem ;) , rób to w formie takich żartów - typu zabawny i arogancki.

Druga randka polecam podtrzymać flirt i pocałunki i pójść już bardziej erotycznie typu już w kierunki seksu np. minetka , albo by Tobie zrobiła ta laska "loda" , trochę kontrowersyjne może to się Tobie to wydawać , ale jest to skuteczne , po seksie laska już ma mniemanie , że zainwestowała w znajomość , więc powinno jej już bardziej zależeć....
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
tak samo moge powiedzieć o tobie. ekspert a podobno 3 laski uciekly znudzone. więc nie pieprz.
 
K

Kuqi

Guest
Myślę, że nie ma sensu się kłócić a temat jest do zamknięcia, bo z tego co zrozumiałem - dziewczyna już nieaktualna.
 
D

dave123

Guest
figo54321 napisał:
tak samo moge powiedzieć o tobie. ekspert a podobno 3 laski uciekly znudzone. więc nie pieprz.
Trzeba wyciągać wnioski z niepowodzeń... , i takie wnioski wyciągnołem , ale mniejsza o to , temat do zamknięcia.
 

anneyxa

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
2
dave123 napisał:
Druga randka polecam podtrzymać flirt i pocałunki i pójść już bardziej erotycznie typu już w kierunki seksu np. minetka , albo by Tobie zrobiła ta laska "loda" , trochę kontrowersyjne może to się Tobie to wydawać , ale jest to skuteczne , po seksie laska już ma mniemanie , że zainwestowała w znajomość , więc powinno jej już bardziej zależeć....
To są jakieś żarty ;O
 
D

dave123

Guest
anneyxa napisał:
Druga randka polecam podtrzymać flirt i pocałunki i pójść już bardziej erotycznie typu już w kierunki seksu np. minetka , albo by Tobie zrobiła ta laska "loda" , trochę kontrowersyjne może to się Tobie to wydawać , ale jest to skuteczne , po seksie laska już ma mniemanie , że zainwestowała w znajomość , więc powinno jej już bardziej zależeć....
To są jakieś żarty ;O
Niestety nie , owszem to co pisze jest nie poprawne polityczne , i już czekam jak za chwilę tutaj będzie , stado wkurzonych ludzi , ale z dobrego serca radze autorowi , rzeczy , które działają i mówię to z własnego doświadczenia oraz doświadczenia moich znajomych , trzeba robić wszystko na ogół szybko , czyli szybkie doprowadzenie do spotkania , szybkie doprowadzenie do czułości seksu itp. , oczywiście umiejętności uwodzenia oraz obycie w tych sytuacjach jest konieczne...

Więcej ryzykuje się przeciąganiem akcji z laską , niż jechaniem szybko z tematem - mówię to z mojego doświadczenia kiedyś miałem tak , że gadałem z laską miesiąc na necie i nie mogłem się spotkać i okazało się , że nie była zainteresowana.

Teraz jak poznałem ze 3 laski na ulicy oraz jedną w necie to jechałem szybko... , czyli krótkie pogadanie jednego dnia i od razu umówienie się na spotkanie , bez nudnego przeciągania tematu ,ale spotkanie jako takie spierdoliłem , gdyż działałem za wolno i laski się ze mną nie spotkały , więcej...

A czerpiąc z doświadczenia jednego mojego kolegi to powinienem flirtować , zacząć się całować z laską , bliższy kontakt i może nawet seks na pierwszym spotkaniu , albo drugim bo on tak miał - seks z laską poznaną na ulicy na drugim spotkaniu (25-lat miała) , a z druga laską miał rzeczy typu minetka na pierwszym spotkaniu z 17-latką i gdyby wachał się jak autor to by te laski się więcej z nim już nie spotkały...

Kolejna sprawa taka laska nie przychodzi na spotkanie po to by pospacerować, tylko szuka bliskiego kontaktu z chłopakiem , są to rzeczy lekko kontrowersyjne , ale działają i radze je autorowi z dobrego serca , by miał efekty...
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
figo54321 napisał:
Mam dość nietypową sprawę. Chodzi o to,że zagadała do mnie na facebook pewna dziewczyna. Znamy się z widzenia, ma dziadków co mieszkają obok mnie, klatka obok. Po paru chwilach rozmowy na fejsie pod warunkiem ze zgadnę skąd wie jak się nazywam, powiedziałem jej ze kwiaty chce od niej dostać. na to ona mi odpisała " a może być 1? wtedy ja nim będę" . . chodzi mi o to. czy może to być zauroczenie z jej strony? w sensie, ze chciałaby żebym był dla niej kimś więcej niz kolega ? ostatnio do niej też z tekstem " ja do niej. " ja się witam i żegnam tylko z buziakiem" na to ona " no to chyba muszę się do okulisty wybrać" na to ja " wizyta u okulisty jak najbardziej wskazana, bez okularów się nie obejdzie" ona " sorka, ale nie wmówisz mi" ja : "no to sobie nie wierz" a ona " ja bym bardzo chciała w to wierzyć". czyli aluzja ,że chciałaby żebym się tak witał ?
Lepiej zastanów się do czego ona chce Cię wykorzystać, zamiast myśleć o zauroczeniu.
 
Do góry