Synthol - Droga Do Wymarzonej Sylwetki Czy Do Śmierci ?

mateusz17

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
santos pisze ze obwud lapy wynosi nawet 60 cm heh 60cm to nic maja po tyle kulturysci (najwiekszy biceps w polsce 65cm) bez syntholu greg walentino(drugie zdjecie) ma ponad metr tzn juz nie bo olejek zgnil i mial operacje heh
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
ale jest różnica dojść do 60 przez parenascie lat ćwiczeń a przez 6/ 7 tygodni . :)
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Ja mam pytanie tzn w opisie "droga do wymarzonej sylwetki czy do śmierci?" Czyli można przez to umrzeć?
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
jak ktoś będzie wbijał ten olejek i on trafi do żyły to śmierć ;-)
chociarz są przypadki osób które przeżyły
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
po stynholu nie ma sie wymarzonej sylwetki... po tym wyglada sie jak kaleka... bo koles ktory ma w lapie 70cm to juz chyba kaleka...
 

DelFi

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
o! stamtąd!
bueheh dla mnie taki synthol u amatorow to smiech na sali =P jak sie nieumiejetnie stosuje to sie wtglada mhm... duzo gorzej niz na fotach ktore wrzucil zalozyciel tematu... no i po jaka cholere sie truc? jak dl amnie to to jest jakas chora ambicja... (wciaz mowie o amatorach, ni ekulturystach ktorzy znaja przeznaczenie tego specyfiku i wiedzia jak go uzywac by uzyskac porzadany efekt) ...

btw ten na pierwszej fotce ma plaster... przed impreza pewnie dal sobie w miesien i zakleil zeby mu olej nie wyplynal... fuj ;| ciekawe co powiedzial podrywanym laskom..? ze to plaster antykoncepcyjny? :sexy:
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Też uważam że to nie jest wymarzona sylwetka...

EDIT: Kurde, kolejne kaleki które nie wiedzą że istnieje takie coś jak dieta i naturalne ćwiczenia... czuję że zaraz zwrócę...


Dziadek z balonami włożonymi pod skórę...

20050206203527.jpg


Kolejny trudny przypadek:

home_lsidemostmusc.jpg


I oczywiście nieśmiertelny Greg Valentino - zawodowy użytkownik Syntholu

1908558693405ab4207e46e.jpg


EDIT#2: O kurde... choroba psychiczna... dobrze że to fotomontarz... :/
 

Attachments

  • sb.jpeg
    sb.jpeg
    10,3 KB · Wyświetleń: 1 495

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
mati , ktory kulturysta ma 65 w bicepsie??
Ronny C. ma 60 na zawodach ...
 

DzIdZiA:)

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Niestety to nie jest fotomontaz. Takie wymiary mozna osiagnac dzieki syntholowi. Szkoda tylko, że ten cudowny olejek róznie sie przemieszcza w organizmie i jeden biceps moze byc plaski a drugi wypukły. Niemniej jednak warto spróbowac ;)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Greg spoko gosć :D może ma troceh nie rowno pod deklem bo kto to słyszał aż tak dawac w bica ale ogolnie ktoś zawsze musiał :)

Znalazłem wczoraj wywiad z Gregiem Valentino i powiem szczerze że uwierzyłem mu ...

Przed zarzyciem sterydów miał 53,3 w łapce czyli bardzo dużo od urodzenia miał nie symetryczne łapy i zawsze był duży
nie brał syntholu jedynie teścia i esc~ do mięśniowo ;-)
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
troche nie chce mi sie wierzyć ze nie walił syntholu. Gdzies juz syszałem ze brał tylko testosteron ale nie wierze w to.
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Też czytałem ten wywiad i też mu nie wierzę. Takich łap (wyłącznie łap, pozatym wygląda normalnie) wyłącznie na teściu i esc moim zdaniem nie mógł się dorobić. Podczas ćwiczeń pracują też inne mięśnie, nie tylko łap. Pozatym tam jeszcze pisało że na spory kawałek czasu był w więzieniu i po wyjściu prawie nic mu nie zmalało. Ciekawe to ciekawe... :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
pewnie ze bral. a co do tescia to jedynie suspension daje miejscowy efekt
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
a co do tescia to jedynie suspension daje miejscowy efekt

Tak, trochę się w tych wszystkich koksach gubię :)

tylko suspension? A synthol? Chyba że on się do dopigu nie zalicza...
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
synthol jest albo dla ZAWODOWYCH (MR. OLIMPIA) kulturystow
albo dla idiotow (patrz fotki) nie jest to Steryd tylko olej wiec nie zalicza sie do dopingu.
 
Do góry