Synthol - Droga Do Wymarzonej Sylwetki Czy Do Śmierci ?

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
HeHe ten to wogóle wygląda jakby se wodę pod skórę wpompował :D Ktoś tu napisał że to Greg walentino, to nie on!
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jestem zielone jeśli chodzi o te tematy ale wiem jedno taki koleś wygląda żałośnie... :/ już wole popatrzeć na mięśnie z trudem wypocone na siłowni (mimo iż nie są takie jak na fotkach).
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
Błe okropnie wyglądają takie "mięśnie"... Fuj :/... Nie ma to jak te prawdziwe :).
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Blee.... Ohydaaa... Fuujjj... Za nic tego nie będę brał i próbował :-/
Ci goście na tych zdjęciach wyglądają okropnie... Pozatym poco Ci to jak nie ma się siły tylko dobrze wyglądasz, chociaż i to nie do końca prawda... :/
Ja tam wolę pobrać pare rzeczy, poćwiczyć i jest :-D No i oczywiście codziennie brzuszki porobić :-D
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Blee.... Ohydaaa... Fuujjj... Za nic tego nie będę brał i próbował :-/
To się wstrzykuje domięśniowo.
Ja tam wolę pobrać pare rzeczy, poćwiczyć i jest :-D No i oczywiście codziennie brzuszki porobić :-D
I ty na prawdę widzisz jakieś efekty?

I czym dokładnie jest to "pare rzeczy"?
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
To się wstrzykuje domięśniowo.

I ty na prawdę widzisz jakieś efekty?

I czym dokładnie jest to "pare rzeczy"?
Wiem że się wstrzykuje domięśniowo :p Umiem jeszcze czytać :-D
No widzę :p
No innymi odżywkami :p Którę poprawiają również siłę,sprawność,kondycję itd. :p
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
hehe synthol został storzony przez przypadek ;) byl jest i bedzie stosowany w kulturystyce to co pokazuja tych napommpowanych debili jak ten los

syn2oh6.jpg


czy to "cos"

syn5kj7.jpg


to tylko barany które nawet niewiedziały jak go sobie podac

prawda jest taka że 50% kulturystów z wysokiej pólki stosuje synthol tylko że im go podaje lekarz chirurg który wie gdzie wsztryknac i jaka ilośc kolejna sprawa że oni podja go sobie w miejsca gdzie maja braki minimalne braki a nie zastepuja sobie łydke czy biceps olejem %)

synthol niedaje doslwnie nic oprucz gównianego wygladu ;)
 

ReDe

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
hehe. jest tam zdjecie bodajze Grega Valentino
uwazacie ze on jest zakompleksiony?
niee..
on jest kulturysta ;) a kulturysci sa zakompleksieni? watpie.

pozdro:)


synthol jest sterydem ktory po wstrzyknieciu go sobie w miesnia rosnie wszystko samo;p nawet bez treningu;)
 
M

milocstar

Guest
Ja ćwiczę od 6 la z małymi przerwami, maksymalnie co zażywałem to suplementy diety takie jak kreatyna, białko, aminokwasy rozgałęzione BCAA, HMB . Może i nie miałem szybkiego wzrostu masy mięśniowej i musiałem wydać trochę więcej pieniędzy niż na Synthol ale przynajmniej wyglądam naturalnie, mięśnie są zbite, a gdy nic nie biorę i robię przerwę od ćwiczeń nawet 30 dni spadki są niezauważalne
 

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
OOOOOoooo okropności :( brzydale (dobrze ktoś wcześniej napisał - idioci) nie lepiej przejść na dietę odpowiednią i nabrać masy i wyrobić mięśnie a co za tym idzie siłę i zdrowie? A nie wstrzykiwać sobie jakiś sh** ?
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Ktoś tu napisał ,że synthol jest używany na zawodach kulturystycznych i tutaj moje pytanie -kto mu takich głupot nagadał?:D Synthol jest zakazany.Zdaje się ,że jedynymi formami dopingu dopuszczalnego w kulturystyce są hormony wzrostu z prostej przyczyny-nie da sie ich wykryć :)


Co do syntholu niech maja łape 55 cm i niech to wygląda jak galareta ... jestem pewien na 100% ze takiego na łape położe bez problemu AMEN! ;)
 

Opsiq

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jestem zielony jeśli chodzi o takie dopinigi, lecz sądzę, że taki wygląd tylko oszczpeca daną osobę. Nie rozumiem po co komuś galareta zamiast mięśni. Lepiej już poćwiczyć i wyrobić mieśnie w których ma się siłę, niż wstrzykiwać sobie jakiś olejek do mieśni, dodatkowo nie wiedząc jak go poprawnie stosować. Jak widzę takich ludzi to robi mi się ich szkoda, że są aż tak bardzo otępiali.
 
Do góry