Synthol - Droga Do Wymarzonej Sylwetki Czy Do Śmierci ?

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
JAkie jest wasze zdanie ?? kieruje te pytanie do osób doświadczonych i mających jakies pojęcie na temat tego sposobu powiększania mięśni

jak dla mnie to jest wielkiee oszukaństwo zreszto po co taki mięsień jeżeli niema się siły w łapie :/

dla całkowicie zielonych
Synthol - to olejek wcierany w ciało przed zawodami uwypuklający mięśnie , jendak kulturysci brali ten olejek w strzyakwy i wbijali go sobie do mięśniowo co powodowało że olejek zatrzymywał się wokół mięsni dzięki czemu obwody rąk osiągały nawet 60 cm

tak działa Synthol wstrzywkiwany do miesni :
2.jpg

4.jpg

6.jpg

10.jpg

18.jpg
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Heh.. na dopingu się nie znam, ale uważam że im więcej w twoich mięśniach twojej pracy a mniej różnej chemii tym lepiej :p
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Wrzuciles akurat fotki zakompleksionych idiotow ...
Kazdy kulturysta przed zawodami wali synthol w partie gtore ma slebsze (korekta proporcji) Taki juz jest zawodowy sport...

Wg mnie to nic dobrego
olej ---> zastrzyk --> stan zapalny --> opuchniety miesien

lepiej juz walic normalne SAA ...
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
fez ale ja wrzuciłem fotki specjalnie typów którzy tego zawodowo nie trenują bo chodzi mi o poprawe sylwetki tym synthem dla pokazu :)
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Bo ja wiem czy to wymażona sylwetka? Nie chciałbym aż tak wyglądać.. a ten trzeci od góry to już wogóle okropny! Na pierwszy rzut oka widać że sztuczne...
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
według mnie nie ma sensu wogóle sie za to brać. Owszem kulturysci biorący synthol tylko dla korekty mięsni to jeszcze jest to zrozumiałe ale jesli ktos sie op****ala i nie chce mu sie isc na silke tylk wali synthol to potem wyglada jak wyglada. Ja sie za to :cenzura: nigdy nie złapie
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Ale czy te zdjęcia robią wrażenie? Chyba nosem

Tylko patrzeć jak ta woda opada i flaki ze skóry się robią :)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Dla niektórych priorytetem jest bycie wielkim i tylko to dla nich się liczy czyli synthol dla nich jak zbawienie ..
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
ja osobiście wole byc "troche" mniejszy i miec ładna rzeźbe niz miec mięsnie naładowane syntholem. Syntholowe miesnie wogóle mi się nie podobaja, sa troche niekształtne
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
to zwykle stany zapalne+olej. ja bym sobie walnol w łydki i przedramie bo mam slabe:p
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Tylko patrzeć jak ta woda opada i flaki ze skóry się robią :)
Dobrze napisane :) znam jednego co chciał być duży i teraz jak już nic w siebie nie ładuje to strach na niego patrzeć...

A ja to wole u chłopaka jak ma fajnie rzeźbe zrobioną bez żadnych cudów chemii - wygląda to naturalnie i nie jest się ogromnym do przesady :) hmmm.... wtedy to jest na co popatrzeć :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
jaka woda ? :p to nei spadnie chyba żę operacyjnie :)

a.n.i.a ten Twój kolega najwyraźniej zaprzestał chodzenie na siłke bo jak ktoś przestaje brać SAA a ćwiczy to raczej nie spadnie ;)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No zaprzestał chodzić na siłke i przestał już chodzic jak jeszcze to brał, pare miesięcy temu przestał brać i teraz wygląda okropnie. Jeszcze czymś sie tam faszerował, nie wiem dokładnie czym, ale na psychice mu to tez sie łądnie odbiło. No ale sam tego chciał.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
po 3 latach stan zapalny ustaje a olej zostaje calkowicie zmetabolizowany - wydalony.
Nie zmienia to faktu ze hujoowo to wygloda.

Metanabol w zatrzykach daje miejscowy efekt ale kto by sie chcial kluc co 4 godziny:)
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Przecież wogóle nie warto tego sobie wstrzykiwać! Zwłaszcza że siły nie dodaje i wygląda to bardziej sztucznie niż po zwykłym SAA, chyba każdy się z tym zgodzi?
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Taa ale jak ktoś z umniarem to bierze to mozę nawet fajnie wyglądać chociaz brak siły to jest wada :)
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Ja wierzę w naturalny rozwój mięśni przez naturalne ćwiczenia i dietę + odżywki :) żadnych SAA, Syntholi, Olejków bambino i Kujawskich :D (bo gdzieś czytałem że brali)

PS: Ciekawe czy jakby napiął mięsień to by coś się mu napięło?
 
Do góry