Syndrom dziewczyny zamknietej dziewicy.

Kamil91

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2021
Posty
2
Punkty reakcji
0
Syndrom dziewczyny zamkniętej dziewicy najgorsze co może być dziewczyna ktora nigdy nie poznala życia towarzyskiego imprez miala problemy w szkole byla gnojona itp w końcu poznaje faceta który pokazuje jak życie wyglada imprezy sex dogadywanie się z ludźmi bycie lubiana praca pieniądze . Facetowi zaczyna zależeć planuje z nią cos wiecej . Kobieta po tym wszystkim co facet pierwszy raz jej pokazal myśli ze jest w nim po uszy zakochana mowi mu ze jest pierwszym i ostatnim i chce być z nim na zawsze jest zazdrosna zaczyna ograniczać jego wizyty ze znajomymi po okresie od 1 roku w skrajnych przypadkach do 7 lat zostawia faceta z powodu tego ze przemyślała wszystko i chce spełniać swoje marzenia itp. Tak naprawdę powod jest inny taki ze nie zaznała wczesniej zabawy imprez domowek itp chce zobaczyć jak jest z innymi facetami (sex) diametralna zmiana . Facet zostaje na lodzie i bardzo cierpi . Nie warto planować życia z osobami młodymi które nie doznały powyszego !!! Przestroga.(Otworzycie przednimi świat a one was zostawia i jeszcze zgnoja a wy będziecie cierpieć facety) To jest książkowy przykład który sprawdza się w 85%.
 

Kamil91

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2021
Posty
2
Punkty reakcji
0
To jest przestroga dla facetów którzy zakochują się w dziewicach z problemami i chcą z nimi dzieci i zyc do końca zycia. Czyli jak bedziesz mial dziewczynę dziewice ktora nie zaznała wczesniej życia i ty jej wszystko pokażesz to spodziewaj się ze zrobic tak jak opisane wyżej.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
196
Nie każdy jest "życiowym pierdołą" żeby "przestrzegać" na forum bo mu się coś w życiu nie wyszło.
A może są dla nich takie fora ale tutaj źle trafiłeś.
Prawdziwy facet podnosi się wyciąga wnioski i walczy dalej zamiast się mazać (czy też ..."przestrzegać").
Jest tu jeszcze jeden taki nieudacznik który być może zabierze w temacie głos.
Wątpię jednak by Twoja rada mu się przydała czy też jego ewentualny wpis wnosił coś istotnego do tematu(po tym tego forumowicza rozpoznasz).
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Generalnie autor ma rację, ale człowiek inteligentny wpadłby na to przed rozpoczęciem takiego związku. W miarę ładna, stara dziewica rozdziewiczona w wieku powiedzmy 25-26 lat, która do tego momentu tylko się uczyła, uważała na swoje zachowanie, itd. jak poczuje krew, to szukaj wiatru w polu.

Taka osoba nigdy nie będzie wierną żoną dla jej pierwszego, pierwszy powinien ją potraktować jako element doświadczenia i zabawy, jak robi inaczej, to jest zwyczajnie głupi.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Wszystko zależy od tego na jaką dziewczynę trafi facet.

Nie brakuje dziewczyn w dzisiejszych czasach, które poza urodą i wyglądem ładnym, nie mają nic dobrego do zaoferowania.
Wiem to na swoich doświadczeniach i pewnie wielu facetów też tego doświadczyło.

Są dziewczyny, czy też kobiety, które zwyczajnie nie nadają się na: partnerskie związki, na małżeństwo, bo to by nie przetrwało długo.
Najczęściej to dotyczy dziewczyn, które nie mają nic mądrego w głowie, a one widzą tylko korzyści, wygodne życie, żeby faceci "przy kasie" to wszystko takim dziewczynom zapewnili.

Mogę powiedzieć na swoim przykładzie, że ja gdybym poznał taką dziewczynę, z którą nie miałbym dobrych relacji, nie miałbym wspólnych tematów do rozmów, a jedyne, co ta dziewczyna miałaby, to: ładny i atrakcyjny wygląd.
Niech mi uwierzą faceci, że: sam, ładny, piękny wygląd u dziewczyny, to jest za mało, bez: okazywania wartości sobie wzajemnie, bez dobrych relacji.
I najczęściej, jak ludzie nie mają "wspólnego języka" i nie znajdują porozumienia ze soba, to jest, rozstanie, bo innego wyjścia nie ma.

Ja jak zawsze miałem do czynienia z różnymi dziewczynami, to nigdy, z góry nie zakładałem: związku, ale normalnej znajomości i relacji.
Ja muszę mieć jakąś pewność, co do dziewczyny, którą poznam. Nie tylko muszę się przekonać do dziewczyny, ale też musi mnie w jakiś sposób dziewczyna zainteresować.

No a to dotyczy zarówno jednej, jak i drugiej strony.

Nie wychodzi to tylko od faceta. Od dziewczyny również.
 
Do góry