Synchronizacja Półkul Mózgowych

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Oto link do programu:
http://www.bwgen.com
Napiszcie co o tym myślicie.

mam ten program juz od ponad roku. tylko niektóre presty robia na mnie małe wrażenie... ale jak chce wejsc w trans to czasem go używam. I to nie jest program do synchronizacji tylko do kształtowania fal mózgowych
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ryje czaszke i to nieźle, ale do stanu Alfa doprowadza 3 razy szybciej niz standardowe metody!

a w.g mnie nie ryje kazdy prest. te do szybszej nauki są spoko. do wprowadzania w głeboki trans też. chociaz wole trans natualnymi metodami ten który przezylem z bwgenem zapewnił mi wrazenia do końca zycia...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hehe a ja czułem w transie ze mi serce bije na wysokosci pęcherza :D (mysle ze ciało astralne sie przesuneło)
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
O k****! To na prawdę działa! Przez pół godziny słuchałem dzwięku, który rzekomo odbudowywuje poziom serotoniny w mózgu...to działa! Czuję się jak po słabej extazce, jest zaj***scie! Jestem pobudzony, uśmiech sam maluje mi się na twarzy, chce mi się tańczyć i wszystko jest takie genialnie miekkieeee...YEAH! Od dzisiaj zaczynam ćpać dzwięk :daibel2:

PS. może sobie wkręcam...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
rzeczywiscie, to co mowi psychedelic jest prawda. fale mozgowe po usłyszeniu dzwieku wykonuja
"polecenia" w tym wypadku bylo to podwyższenie tego hormonu... (czy co to tam jest)... moze powiesz mi jaki to prest? :D
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
bardziej mnie to denerwuje niz pobudza :| yh... no tak ja juz mam mozg poryty transem :D:D:D pozdro
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
a ma moze ktos przetlumaczyc te nazwy w tym programie na polki zeby bylo wiadomo co znaczy kazda na co jest ??
 

wisek

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
BUILTIN: Attention focusing 1 (cyclic) – Skupienie uwagi (cykliczne)
BUILTIN: Attention focusing 2 (from drowsiness) – Skupienie uwagi (od senności)
BUILTIN: Creativity increase 1 (7 to 6 Hz) – Podniesienie kreatywności
BUILTIN: Creativity increase (varying) – podniesienie kreatywności (różny)
BUILTIN: Headache treatment 1 (steady 10/5) – leczenie bólu głowy (mocny)
BUILTIN: Headache treatment 2 (steady 10/5, circular) leczenie bólu głowy (mocny, cykliczny)
BUILTIN: Headache treatment 3 (varying 10/5) – leczenie bólu głowy (różny)
BUILTIN: High frequencies – wysoka frekwencja?
BUILTIN: Learning aid 1 (for subliminal) – Pomoc w nauce (podprogowa)
BUILTIN: Learning aid 2 (for studying) – pomoc w nauce (nauczająca)
BUILTIN: Meditation 1 (basic) – medytacja (podstawowa)
BUILTIN: Meditation 2 (deep) – medytacja (głęboka)
BUILTIN: Meditation 3 (after high mental activity) – medytacja (po wysokiej działalności uymysłowej)
BUILTIN: Noise Sample: Distant buzz – próbka dźwięku: odległe brzęczenie
BUILTIN: Noise Sample: Helicopter – próbka dźwięku: helikopter
BUILTIN: Noise Sample: Normal ocean waves – próbka dźwięku: fale ocenau
BUILTIN: Noise Sample: Rain and windshield wipers – próbka dźwięku: deszcz i wycieraczka na przedniej szybie
BUILTIN: Noise Sample: Shoveling sand – próbka dźwięku – przeżucanie szufelką piasku
BUILTIN: Quick mental refresher 1 (and relaxed) – szybkie odświerzenie umysłu (I relaks)
BUILTIN: Quick mental refresher (and focused) –szybkie odświerzenie umysłu (I skupienie)
BUILTIN: Relaxation 1 (general) – relaks (ogólny)
BUILTIN: Relaxation 2 (while staying focused) – relaks (kiedy pozostajesz w skupieniu)
BUILTIN: Schumann Resonance – odgłos Schumann-a
BUILTIN: Self-hypnosis 1 (simple repeating sound) – samohipnoza (prosty powtarzający się dźwięk)
BUILTIN: Self-hypnosis 2 (complex sound) –samohipnoza (złożony dźwięk)
BUILTIN: Sleep induction 1 (general) – wporowadzenie do snu (ogólne)
BUILTIN: Sleep induction 2 (from wide awake) – wprowadzenie do snu (do szerokiego przebudzenia)?
BUILTIN: The awakened mind – obudzić swój umysł?
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Słuchałem przez pół godziny " Relaxation 1" .I nie czuje się zrelaksowany tylko zaniepokojony.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Mi nie działa.... <_<
Pisze: no sound card found in your system.You have must a sound card installed.Powie mi ktoś(albo da linka) co musze zainstalowac?
 
Do góry