Sylwetka faceta

Sadi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Facet z sylwetką idealną: Brak włosów na klacie. Normalna sylwetka. Wysoki. Ramiona i dłonie w rozmiarze "Objął mnie, czuję się bezpieczna" :D Brak tłuszczu na brzuchu i po bokach. Nie musi być super sport extreme ;)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Na pewno wyższy ode mnie! Wyższy i taki niezbyt chudziutki, chucherko to mnie nawet nie obroni :D Zresztą mam w opisie, heros, to heros!
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Pincerka napisał:
Dla mnie to niema znaczenia, Liczy się charakter. Ma być opiekuńczy, miły, zabawny, odpowiedzialny a nie jakaś tam menda.
najprawdziwsza prawda ;)

A odpowiadając na pytanie tego tematu to: fajny tyłek, jakieś 182cm wzrostu(cobym nie była wyższa jak nałożę 10cm szpilki) i szerokie ramiona :przewraca:
 
M

MacaN

Guest
A ja myślę, że dla kobiet liczy się tylko charakter, sylwetka nie ma rzeczywiście nic do rzeczy (albo wnosi bardzo mało), jeśli już coś z wyglądu miałoby mieć wpływ, to rysy twarzy i ogólny ubiór.


Ludzie, nie oszukujmy się - jak kobieta będzie miała okazję zobaczyć na własne oczy umięśnioną klatę faceta, to w 90% przypadków będzie to wtedy, gdy już sie na niego zdecyduje :D
 

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
No chyba, że zgodnie z główną radą mirków i wykopków - pójdzie na randkę na basen :p
 
M

MacaN

Guest
Widzę, ze jest tu z nami mirabelka ( ͡º ͜ʖ͡º)

No tak, jak pójdziesz na randkę na basen, to tak :D
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Fajnie jak facet jest dobrze zbudowany, bez brzucha. Ale taki przesadny mięśniak to już nie moja bajka.
 
Do góry