Sylwester 2011

Status
Zamknięty.

Ingrid2092

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jasne, że mam już coś zaplanowane, wystarczy tylko zadzwonić, ale nie ma pośpiechu, zawsze znajdzie się kilka wolnych miejsc. Od kilku lat wraz z mężem i naszą 5 letnią córcią spędzamy Sylwestra w Zakopanym w ośrodku Start. Akurat w tamtym roku trafiliśmy na pokój, skąd mieliśmy widok na Tatry i wyciągi narciarskie. Mówię Wam, coś niesamowitego. Nie zawsze przelewa się kasa, ale na sylwestra mój mąż coś wyskubie, przecież należy nam się trochę radości z życia? :) Dla dziecka atrakcją jest przede wszystkim kulig, kiedy widzi koniki, siedzi na prawdziwych saniach i poznaje piękną okolicę Zakopanego. Może cena jest wysoka, ale naprawdę warto! Lepsze to, niż siedzenie przez TV w tak wspaniały przełom ze starego na nowy rok ! :) Jeśli ktoś jest zainteresowany to podaję link: www.start-zakopane.pl . Jak już mówiłam, na pewno wolne miejsca się znajdą, zawsze mają coś w zapasie. Pozdrawiam !:)
 

Haraqiri

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
<p>ja sie zgadzam, i tak cala polska bedzie zasypana a klimat gór jest piekny w zime :) wiec na pewno oprócz hotelu czeka was również mila wycieczka&nbsp;</p>

Wszytsko zależy od tego, czy chcesz się bawić czy odpocząć. W kwestii wypoczynku ja bym sięgnęła po jakąś ciekawą ofertę Last Minute lub wyjazd dużo taniej, ale za to w jakieś naprawdę egzotyczne miejsce np. na Gruperze widziałam ofertę wyjazdu na Teneryfę za 1299 PLN. Swoją drogą taki kupon może być fajnym prezentem na Święta...
 

Triper

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Toola, a z jakiej części Polski jesteś, to dużo ułatwi w odpowiadaniu :) W tym roku czas okołosylwestrowy krótki, nie ma więc czasu na daleki podróże, a szkoda, bo z tym zawsze wiążą się przygody i przyjemności. No chyba że skorzystać z promocyjnej oferty LOTu i szybko się przemieścić z jednego krańca na drugi. Swoją drogą, ciekawe czy w trakcie rejsu o godz. 0.00 podają szampana pasażerom,
 
Status
Zamknięty.
Do góry