świnka morska długowłosa

Status
Zamknięty.

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
a co do tego co je ten świńczak no właśnie nika przecie prosiaki są wszystkożerne......raz mojemu dziadkowi zjadły gumofilce które zostawił w oborze.....
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Magic_Celtic napisał:
raz mojemu dziadkowi zjadły gumofilce które zostawił w oborze.....
[snapback]64702[/snapback]​
:D :D :D dobre , ale swinki morskie jedza przewaznie warzywa i te ich mieszanki z ziarenek, owocow, warzyw,itp. przeciez to nie trzoda chodowlana :D :hahaha:
 

Użytkownik:

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Magic ty nowicjuszem jestes? Niewierz ze aby zachowac swierzosc miesa nalezy trzymac je ww lodowce, a zeby siersc byla w dobrym stanie zwierzak musi jak najdluzej byc zywy wiec jest to genialne polaczenie!
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Magic_Celtic No i znowu musisz sie zastanawiać czy warto kupować....masz cheć na hodowle??
Uzytkownik: a ilee mozna zorobić na takim miesie? pewnie duzo bo skoro trza trzymać w lodówce.....wiec ile tak około??
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
biedne prosięta......co oni z nimi zrobili tak szczecine im pomalowac i zaczesać tym powinni sie zająć obrońcy przyrody! nika to jest znęcanie sie nad trzodą chlewną pochodzącą z morza tzw. świnki morskie! powinienaś zostać wyrzucona z niemieckiego koła gospodyń wiejskich za to!
Ribana czy morska czy lądowa jednak to jest świnia
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
hehehe to sa polskie swinki Magic :p a co ci sie w ich wlosach niepodoba ???Uwazam ze sa bardzo sympatyczne ale cholercia troche smierdza , kumpela moja ma
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
no to jak w chlewiku nie posprzątasz to i śmierdzi bo przecie świnie to nie tylko mięso produkują ale też gnój.....ale nie polecam świńskiego gnoju do nawożenia pól lepszy od krowy albo od kunia.....więc niech koleżanka nie wrzuca odchodów świniakowych do donniczek z kwiatami, b oto później i śmierdzi i kwiaty rosnąć nie chcą
 

Użytkownik:

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
tego prosiaka z 1 zdjecia to skory sie niesprzeda, takie to rozczochrane jest i trodno zciagnac skore w jednym kawalku, ale te dwie nastepne to moga byc, podtuczyc je by mozna bylo jeszcze
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Użytkownik: czy ja wiem....raczej nie dało by sie ich sprzedać tej skóry w ogóle ale mozna zawsze próbować!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry