Świąteczne Eski :)

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moze lepszy na mikołajki :D ale super dla wysłania drugiej połówce :)
Sory, ze tak przez smska, ale tak jakos wyszlo inaczej nie potrafie. Chce Ci to powiedzieć bo dłużej nie ma sensu takie oszukiwanie. Lepiej jak to sie stanie teraz niz pozniej im dłużej będzie sie to ciągło tym gorzej dla Ciebie. Nie potrafie Cie dłużej zwodzić w końcu jesteśmy dorośli i napewno kiedyś to zrozumiesz. Wiem, będzie Ci ciężko. Pisze to bo ktoś Ci to musi powiedzieć- Święty Mikołaj nie istnieje!!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja dostalam takiego:

Pachnącej choinki, wódki i szynki, wesolych kolędnikow, pocalunkow bez liku, sexu na sniegu, mniej zycia w biegu, duzego balwana i zabawy do samego rana.
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Na wielkanoc tez mogą być? :D
Kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim obfitego lania w dniuSuchego Ubrania :D
<joke>
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
prosze bardzo:))

W święta: ()nie chcę nic, ()tylko zdrowia, ()nie rób sobie zachodu, ()nie zasłużyłem... Zaznacz jedną odpowiedź i odeślij! /Św. Mikołaj
__

Cześć! Jeżeli masz czas to zapraszam Cię do nas na święta!!! Bo zrobiliśmy sobie szopkę a zginęła nam gdzieś figurka osiołka...
__

Poprosiłem Św. Mikołaja o kwiat, dostałem cały ogród, poprosiłem o staw, dostałem ocean, poprosiłem o drzewo, dostałem dżungle, poprosiłem o dużego ch... i dostałem twój nr telefonu
__

Właśnie ubieram choinkę i pobił mi się czubek... Czy możesz przysłać mi swoje zdjęcie?
__

@@@ to są trzy gówienka reniferów Św. Mikołaja wyślij je trzem znajomym a szczęście Cię nie minie. Jak ich nie wyślesz to jedno wielkie znajdziesz pod choinką!
__

W wigilijną noc, gdy śniegu napada moc, niech Mikołaj święty przyniesie wymarzone prezenty, a na Nowy Rok same wspaniałości - przede wszystkim - morze miłości.
__

Dziewczyny w Mercedesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, seksu na śniegu i mniej życia w biegu, oraz tyle radości co ryba ma ości.
__

Faceta w Mercedesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, seksu na śniegu i mniej życia w biegu oraz tyle radości co ryba ma ości.
__

W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin miłości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund wspaniałego seksu!
__

To jest SMS od Św. Mikołaja!!! Nie kasuj go, bo tym roku nic więcej nie dostaniesz!!!
__

Śniegu po pachy, smacznej kiełbachy, prezentów kupe,rózgi na :cenzura:e, do nieba choinki i wędzonej szynki oraz szczęśliwego wyskoku do Nowego Roku!
__

Co??? Pewnie czekasz na jakieś życzenia???? A no to się doczekałeś!!!!!!!!!! Wszystkiego dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku!!!
__

PAP Informuje: Dzisiaj w godzinach porannych miał miejsce napad na Św. Mikołaja. Napastnicy zakleili mu d... klejem "Kropelka" tak żeby w tym roku nikt nie mógł powiedzieć że znalazł g.... pod choinką!
__

Cześć! Tu Św. Mikołaj! Byłeś grzeczny? Nie kradłeś? .... To sie q... naucz bo ja Ci prezentów wiecznie przynosić nie będę!!!
__

(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) To jest 8 reniferków Św. Mikołaja widzianych od tyłu. Wyślij tego SMS-a do 8 osób bo jak nie, to zaczną srać i będziesz mieć gówniany cały 2006 rok!!!
__

Od Św. Mikołaja: Cześć! Zostaw pod choinką rolkę papieru toaletowego żebym mógł się podetrzeć jak zostawię to, co w tym roku ode mnie dostaniesz!!!
__

Do Św. Mikołaja: Czy mógłbyś mi w tym roku nic nie przynosić??? A wręcz przeciwnie! Czy mógłbyś zabrać moją starą?
__

Od (operator GSM):UWAGA!!! ŚWIĄTECZNA PROMOCJA!!! Dzisiaj od g. 18.00 do 22.00 możesz dzwonić za darmo!!! Wesołych Świąt!!!
__

Życzę Ci pogody ducha, byś bez Viagry w świeta ruchał, dziewczę niech poczuje w kroku, że Mikołaj jest raz w roku.
__

Wiem, że będzie Ci ciężko, ale wierz mi, że i mnie jest ciężko... Piszę to, bo ktoś Ci to musi napisać: ŚWIĘTY MIKOŁAJ NIE ISTNIEJE!!!
__

Na święta 2005 roku,
życzę tobie ognia w kroku,
i wytrysku z litrem soku,
byś w tygodniu i w niedziele,
moczył ptaszka w innym ciele.
__

Śniegu po pachy, smacznej kiełbachy. Prezentów kupę różdżki na :cenzura:ę.
Do nieba choinki oraz szczęśliwego wyskoku do Nowego Yorku.
__

Mikołaja w kominie, prezentów ile się nawinie, cukierków skrzynki,
dwumetrowej choinki, przed domem bałwana i sylwestra do rana!
__

Gdy Mikołaj Cię ominie, zrób na wieczór smutną minę,
bo to obowiązek Świętych by przynościć nam prezenty!
__

Gwiazdora w kominie,
Prezentów po szyje.
Dwa metry choinki,
Cukierków trzy skrzynki.
Przed oknem bałwana,
Sylwestra do rana.
__

Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek,
niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci,
biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada,
niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie!
__

Tysiąca choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie,
bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu, oraz tyle radości ile karp ma ości.
__

Na ten nadchodzący dzień piękniutki. Wszystkiego najlepszego życzą Ci makówki,
karpik też Ci śle życzenia, a wraz z nimi pozdrowienia.
__

Pachnącej lasem choinki, na stole wódki i szynki, wesołych kolędników, podarków bez liku,
seksu na śniegu, mniej życia w biegu! Dużego Bałwana i zabawy do rana.
by dać Ci piękne prezenty i przesłać uśmiech swój święty
__

Gdy przyjdą Święta w srebnej bieli, gdy Stary Rok w Nowy się zamieni,
przyjmijcie gorące życzenia niech się spełnią Wasze wszystkie marzenia!
__

W nastepnym roku idź do przodu krok po kroku. Niech Cię nadmiar kasy nie męczy,
niechaj fiskus Cię nie dręczy. Niech rodzina żyje w kupie,
resztę miej głęboko w ...
__

Zawsze gdy wchodzi... taki gruby i czerwony to robi się tak przyjemnie... Hmm... Ciekawe czy w tym roku Św. Mikołaj też przyjdzie...
__

Już Gwiazdorek coraz bliżej niech Ci dziewczę loda liże, niech Ci szpary nie żałuje i na ptaku Ci tańcuje!!!
__

Przepis na KARPIA PO SZKOCKU: Karpia wypatroszyć.... I sprzedać!!!
__

Seng Dan Fai Lok, Sang Nian Fai Lok! ...to znaczy w wolnym tłumaczeniu z chińskiego: Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
__

Wygrałem właśnie 5.000.000 PLN w Totka!!! Życzę Ci Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
__

Niebawem Święta. Czy pomyślałeś już co zawiesisz na choince? Oferujemy atrakcyjne oprogramowanie które zawiesza się samo /Microsoft

__

Raz zajączek i baranek tak na święta się zmówiły, że choinkę z Mikołajem w cztery pola przegoniły, nie licz zatem na prezenty bo zajączek jest :cenzura:...
__

Ile Rydzyk ma maybachów, ilu Ałgan poznał Kwachów, ilu głąbów jest w komisji, ilu naszych jest na misji tyle szczęścia w Nowym Roku życzy Drzyzga z rozmów w toku.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Z samego rana dostałem takiego sesemeska..do tej pory mi sie śmiać chce:D...


Na choince cos sie buja..
To Mikołaj, lecz bez ch***
Aby znaleźć pełen worek..
rękę zepchnij mu w rozporek..
i choć nie ma jajek gołych
to Ci życzę świąt wesołych...
 

Gargamel

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Swietnego nastroju,
milosnego podboju,
duzego baranka,
mokrego ubranka,
forsy w portfelu,
przyjaciol wielu,
pisanek na stole
no i Porsche w stodole
;)
Dwa kurczaki w koszu siedza
i rzezuche sobie jedza,
baran w szobie ziolo pali
chyba zaraz sie przewali,
ksiadz za stolem juz sie buja
WESOLEGO ALLELUJA!

P.S
Wiem ze wiekszosc pisze o gwiazdce ale temat to zyczenia swiateczne
 

Attachments

  • sad_Tiger.jpg
    sad_Tiger.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 11

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Szczęścia zdrowia powodzenia
w dniu Bożego Narodzenia
Beczki piwa wiadra wódki
by odgonić wszystkie smutki
Sto całusów na dodatek
by smaczniejszy był opłatek

Gdy kolędnik się dobija
otwórzszybko daj mu w ryja
wpuść do domu drzwi zamykaj
bij go ch..ja kolędnika
złam mu nogi i kręgosłup
niech nie nęka innych osób
 
Do góry