Świat anime- czy chciałbyś w takim żyć?

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
Czy jeśli miałbyś możliwość to chciałbyś się przenieść do świata anime? Jeśli tak to do jakiego?

ja bym chciała. xD najlepiej to do jakiegoś świata pełnego bishonenów,gdzie byłabym tylko ja i oni xD
ahh, to by było wspaniałe xD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
cóż, ja wolałbym świat z Gry... z TESa, albo z Neverwintera :D hmmm... anime... wszystko zależy kim miałoby się być, bo w większości anime być kimś zwykłym oznacza być trupem w krótkim czasie... jojo's bizzare adventure odpada, bo tam być kimś niezwykłym oznacza być trupem w najlepszym wypadku w średnim czasie (tylko dwóch bohaterów dożyło starości, większość poległa zanim nacieszyła się słubem, młodością, itp...) One Piece! chciałbym żeby za moją głowę dawali kilkaset milionów... :D
 

nieznajoma 23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
taaak, najlepiej trafić do bleach i zostać hollowem xD przerażające o_O a tak szczerze to fajnie by było trafić do Ouran High School Host Club - sami goście i jeszcze umilają dziewczynom czas ;) :p
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Chciałabym mieć figurę zbliżoną do mangowych niuń - tu wzorem jest dla mnie Usagi z "Czarodziejki..." - non stop się opychała i nie przytyła ani grama...

Ale żyć w tym świecie..? Eee, nie, za często tam się czymś obrywa.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
A ja owszem, do każdego- zawsze jest tam interesującą, czasem strasznie, czasem śmiesznie , ale zawsze to coś innego od rzeczywistości i przynajmniej ludzie są tam ciekawi :D

A najchętniej to bym sobie pożył w jakimś ecchi :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
wiedziałem że ktoś tak napisze.
A i owszem, dla niektórych "krajobrazów" warto czasem eksplodować/oberwać czymś, dostać w twarz/ itd. :D
 

Mystlich

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Z wielką chęcią bym chciał. Szczególnie w anime: "Zero no Tsukaima"
Bardzo pasjonuje mnie magia i wszelkie formy PRAWDZIWEGO romantyzmu i miłosci ;)
Z odrobina szaleństwa i śmeichu ;)
 

Huee

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
Ja bym chciał do Dragon Ball bo tam bym normalnie umierał i zmartwychwstał przez te kule i bym się tam bił itp[mam nadzieje ze miałbym takie moce xd]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
byłbyś w najlepszym przypadku silny jak krillan i to jakbyś ćwiczył już ileś lat przed tą wypowiedzią, do tego jakie są szanse że ktoś by Ci szukał kul... :D
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
W sumie zależy, czy miałabym jakies super moce...^^ Czasami chciałabym przenieść się do anime, np. "Hellsinga", ale jak sobie pomyślę, że pewnie pięciu minut bym tam nie pożyła to ja dziękuję, wolę oglądać :)
 

Morsowsky

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
ja bym chciał :D . Najlepiej do "Love Hina" , to bym miał sześć pięknych dziewczyn do wyboru (17 lat i wciąż wolny? :bag: ).
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
A ja będę oryginalny i chciałbym żyć w świecie Bleach i zostać kapitanem 3 dywizji XD
 

kakashi13

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
police
jesli mial bym byc kims normalnym (czyli zwyklym clowiekiem) w anime to wybral bym swiat z paradise kiss (zarabiste anime choc ma 12 ep) jesli kims pomiedzy normalnym a kims z moca to chcialbym byc pomocnikiem raito a jesli juz sama postacia to oczywiscie Dante z Devil May Cry no albo w zastepstwie lelouch z code geass lub samym raito
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Świat w którym wszystkie dziewczęta mają długie nogi i biseksualne skłonności? Było by miło! :przewraca:
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Ja wole żyć w realnym świecie. A mangi to najwyżej sobie oglądne :D No chyba żę jak bym miała tylko w taki sposób ocalić świat to w ostateczności hihihihi :D - czarodziejka z księżyca :)
 
Do góry