Surfowanie po internecie od czego zaczynacie jakich informacji szukacie

kasia112

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja najczęściej na strony różnych forów, demotywatory i blogi znanych osób na facebooku.
 

Oliwier611

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam ustawione swoje ulubione strony w zakładkach i codzienne rano je odwiedzam (nie licząc fb i poczty). ;)
Jest to kilka forum, jeden blog, a reszta to witryny z codziennymi informacjami ;)
 

developer

Zbanowany
Dołączył
5 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
weblog -u:/uadmin:/port-80-log.sxr | filter="browsedPagesList"

Showing meta-pages :: true

1. Google => proxy-no
google.pl VIA <adres-wyciety>

2. PebX => proxy-no
pebx.pl VIA <adres-wyciety>
Oraz masa innych. Te dwie najczęściej.
 

adamekgrzes

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja zawsze zaczynam dzień od wiadomości na wp, później sprawdzam maile i dopiero portale społecznościowe.
 
A

alfabeta11

Guest
Fejsbuczek, bo kontakt z ludźmi. Często dosyć ważny
Forumowisko, nie wiem w sumie dlaczego tak często, bo mało się tutaj dzieje patrząc na daty postów ;)
Stackoverflow, bo bycie programistą bez tego byłoby masakrycznie trudne :D
Wykop, bo informacje i fajna społeczność.
Do tego dochodzą jutuby z bardzo ciekawymi kanałami i to chyba by było na tyle. Informacje z reszty ciekawych dla mnie stron internetowych dostaję przez feedly. Swoją drogą bardzo polecam. Zaoszczędza masę czasu w ciągu dnia. Wszystkie informacje w jednym miejscu. No cudeńko po prostu no.
 

hajki86

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
65
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Kraków / Warszawa
Głównie szukam informacji o tym co dzieje się na świecie, dlatego przeglądam największe portale informacyjne. Wchodzę także na YT i sprawdzam czy któryś z zasubskrybowanych youtuberów czegoś nowego nie nagrał.
 

DzoanaW

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zazwyczaj zaczynam od FB, tvn24.pl i poczta. To trzy strony, na które zawsze zaglądam. Czasami szukam informacji, gdzie indziej.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Zaczynam od Facebooka, jak nałóg to jest. Forumowisko na drugim miejscu, bo wersja mobilna jest dla mnie niewygodna i biedna :crazy: jakaś taka.. Upośledzona.
Poza tym często ulubiony blog, kanały na tujubie i ogłoszenia o pracę.
 

Py Ra

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
30
Punkty reakcji
2
Ja najczęściej szukam informacji technicznych, a przeglądam te z wiadomościami. O ile wiadomości jest opór, to jak się zaczyna szukać czegoś technicznego, to tylko po angielsku. Ostatnio zauważyłem, że gdy szukam wpisując słowa w chrome po angielsku mam też wyniki z innych języków opartych na tłumaczeniu. To się odbywa tak jak gdyby google pokazywało wyniki niezależnie od języka w jakim jest strona.
 

Hubert Jan Sawicki

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Sprawdzasz czego ludzie szukają najczęściej w necie? Sprawdz sobie jakies raporty googla, przeciez mozna takie cos znalezc w necie.
 

missdora

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2017
Posty
8
Punkty reakcji
0
Też zaczynam od facebooka bo prawda jest taka ze jak się ma polubione odpowiednie kanały to zastepuje dużo innych stron, wiadomości wszelkie najpierw tam się dowiaduje, to samo nowinki branżowe, pogodę, no i oczywiście co u znajomych ;)
 
Do góry