Suplementy diety

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
ja teraz wracam do detocellu, trzeba zadbac o siebie, poki nie jest za pozno;)
 

AniaRew

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
1
Wiek
59
Miasto
Warszawa
Polecam suplementy zawierające w sobie gorzką pomarańczę. Nie wiem czy wiecie ale teraz jest o niej naprawdę głośno. Polecam sprawdzić opinie na necie. Z tych co słyszałam gorzką pomarańczkę zawiera m.in go! slim i jakiś taki środek tagomox czy coś w tą deseń, nie pamiętam dokładnie nazwy.
 

panna Dygotka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
tabletki same za nas nie schudną. trzeba zmienić podejście do jedzenia, więcej się ruszać np bieganie, basen, rower. niestety trzeba się za siebie zabrać. ze mną było podobnie. niezdrowe jedzenie, siedzący tryb życia i kilka zbędnych kilogramów przybyło. zabrałam się za siebie, jem mniej ale zdrowo, pije wodę, ćwiczę i wspomagam się 2BeSlim. waga zaczęła spadać, ale o każdy zrzucony kilogram musiałam zawalczyć.
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Nie należy moim zdaniem w ogóle używać takiego słowa jak dieta. Po prostu trzeba się zdrowo i racjonalnie odżywiać. Do tego trochę ruchu, trochę silnej woli i spokojnie można zbędne kilogramy zrzucić. Dodatkowe wspomagacze też się przydają, zwłaszcza takie na naturalnej bazie, bo wspomagają metabolizm i często powodują, że np nie chce nam się jeść słodyczy.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Przy diecie wegańskiej pożądane jest stosowanie tabletek, jeśli chce się uniknąć anemii
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
ja też zgadzam się z tym, że w naturalnych wspomagaczach nie ma nic złego. Byle nie napychać się jakimś chemicznym syfem. Kiedy byłam na diecie brałam be slim z wyciągiem z zielonej kawy i z chromem n zmniejszenie apetytu. Przede wszystkim jednak zmieniłam swój sposób myślenia, potraktowałam swoje ciało poważnie: nie jako worek, który byle czym się napycha, ale jako bardzo ważny narząd w moim życiu, któremu należy się wszystko to, co najlepsze :)
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Ja oczywiście uważam że suplementy diety to nic złego o ile nie traktuje się ich jak magicznego środka który zrobi wszystko za nas. Żeby schudnąć i stracić kilka zbędnych centymetrów to potrzebny jest przede wszystkim ruch i zdrowa dieta. Osobiście mogę polecić Dietę Cambridge która jest układana do indywidualnych potrzeb każdego który się na nią zdecyduje. Jedzenie na niej jest smaczne i pożywne :) oczywiście nie chodzimy głodni o nieeee. Do tego jeśli ktoś chce i ma czas polecam aktywność fizyczną w formie biegania , basenu albo zwykłych ćwiczeń w domu. Efekty gwarantowane ! :)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Yolanta a ile udało ci się na niej zgubić? Pytam z ciekawości bo jakiś rok temu skończyłam ta dietę z efektem 17 kg. Faktycznie głodna nie chodziłam, co zdarzało mi się na innych dietach. Ja połączyłam tą dietę z zumbą 2 raqzy w tygodniu i samopoczucie jest od razu lepsze.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Na diecie cambridge, o której piszecie jestem już kilka dni. Jestem dokładnie na etapie gotowych posiłków. Są smaczne, sycą rzeczywiście i nie mają dużej ilości kalorii. Takie gotowe posiłki wyglądają tak:

951c66e88247d.jpg
 
D

Dobrawa

Guest
Chyba sie cos nie wkleilo. Jakbyś mogła wrzuć raz jeszcze. Ciekawa jestem o ktorych daniach mowisz. Znam Kurczaka Curry i Kurczaka po śródziemnomorsku. Ciekawi mnie czy jest coś nowego o czym nie wiem ?
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
majkusia napisał:
Yolanta a ile udało ci się na niej zgubić? Pytam z ciekawości bo jakiś rok temu skończyłam ta dietę z efektem 17 kg. Faktycznie głodna nie chodziłam, co zdarzało mi się na innych dietach. Ja połączyłam tą dietę z zumbą 2 raqzy w tygodniu i samopoczucie jest od razu lepsze.
Do tej pory zgubiłam 8 kg :) ale jeszcze nie skończyłam całej kuracji. Także dalej się staram walczyć ze zbędnymi kilogramami. Ja połączyłam ją z ćwiczeniami wykonywanymi w domu :) bo uwielbiam ruch a w połączeniu z dietą efekty są rewelacyjne.
 

LysyKoloLolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
No właśnie - dieta to jedno, a nawyk to drugie, także samą dietą nic nie zrobita, jeśli potem się nażryta. : )
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Ja jestem przeciwniczką gotowych dań. Sama wolę sobie coś przygotować. Mam większą frajdę i jem z większym smakiem. Teraz cały czas jestem na 2be slim, metabolizm rozpędzony, słodyczy np nie jem w ogóle. Ale niebawem sobie muszę zrobić przerwę, chyba co jakiś czas na miesiąc się każdy suplement powinno odstawiać? Czy nie?
 

Vova87

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
W świetle Polskiego prawa i prawa naukowego suplementy diety wcale nie muszą działać. Dieta owszem ale suplementy diety? Wiem jedno nic nie przychodzi łatwo żeby schudnąć najlepiej i najbezpieczniej: odpowiednia dieta + odpowiednie ćwiczenia.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
@nieranny a batoników i napojów nie brałeś? Zastępują pojedynczy posiłek i łatwo je zabrać "w teren" :) Polecam uwadze, jako wygodne i niewymagające przygotowania rozwiązania na sytuacje, kiedy możesz zgłodnieć poza domem. :)
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
A o batonikach nie zapomniałem, nie "ulokowałem" ich jedynie do zdjęcia. Fakt, w "terenie" spisują się bardzo dobrze. A ty samba jesteś czy byłaś na tej diecie?
 

Fitnesowiec

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że każda chemia jest niezdrowa. Gdzieś to się zawsze odkłada w naszym organizmie, a za 50 lat będą tego jakieś konsekwencję.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
To trzeba by nie oddychać nawet, bo ołów wszędzie w powietrzu. :D

@nieranny - ja jestem forumowa weteranka odchudzania na Cambridge. Byłam na diecie i nadal sięgam po niektóre produkty, ale już jako uzupełnienie, bo po prostu je polubiłam. :)
 
Do góry