suplementy diety

borowik123

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
41
Punkty reakcji
1
Zaczęłam się odchudzać, no i wiadomo – dieta, ćwiczenia, racjonalne odzywanie się. Do tego wszystkiego wypadałoby zacząc brać jakieś suplementy, ale o ile o dietach wiem sporo, o tyle o suplementach niewiele. Możecie coś polecić? Tylko wiecie, w takiej rozsądnej cenie;)
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
słyszałm, że marka GAL ma sporo suplementów diety. Na ich stronie możesz sobie je sprawdzic. Jakieś z czosnkiem albo tym olejem z wiesiołka byłyby ok. ewentualnie zainwestuj w witaminy, farmaceutka na pewno Ci cos w aptece poleci.
 

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
Pewnie chodzi Ci o alliogal - ja biore dwa razy dziennie po jednej kapsulce.
Cena jest spoko, w sumie jak to będziesz brala to nie potrzebujesz nic wiecej.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Nigdy nie byłam zwolenniczką tabletek i suplementów. Szkoda mi na nie pieniędzy. Wolę wydać ja na siłownię, sprzęt czy trenera. No i oczywiście na dobre, zdrowe jedzenie :) Nawyków najlepiej się jest nauczyć z jakimś mądrym dietetykiem, który zaproponuje nam fajne dania (ja na takiego trafiłam w http://lionfitness.pl/)
 
A

Aleksa24

Guest
U kobiet suplementy diety wedlug mnie są nie potrzebne zdrowe jedzonko+ porządny trening to klucz do sukcesu :)
 

Agniesia88

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Nie stosowałabym żadnych suplementów na Twoim miejscu. Zróżnicowana dieta powinna dostarczyć wszystkich wiatmin i minerałów. I w ogóle nie warto ograniczać jedzenia bo jak będziesz po diecie i zaczniesz jeść "normalnie" ale nadal zdrowo to itak dopadnie Cię jojo. Więcej ruchu + bilans kaloryczny ujemny i schudniesz w zdrowy sposób.
 

Faworit

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wpadł mi w ręce ostatnio artykuł o preparacie african mango. Podobno jest oparty na naturalnych składnikach, więc jest bezpieczny i daje niesamowite efekty (chociaż trzeba przyznać, że opinie są podzielone). Trochę kosztuje, więc w sumie liczę na jakieś konkretne opinie. Czy ktoś z was już próbował?
 

natala777

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ostatnio jest głośno o zielonym jęczmieniu jako doskonałym wspomagaczu w odchudzaniu. Ja znalazłam bardzo fajny ekstrakt z zielonego jęczmienia Green Barley Slim, który jest naturalny bo w składzie ma tylko jeszcze cynk, chrom i biotynę. Polecam bo stosuję już 2 miesiące i mam 9 kg mniej. Wróciła mi dawna energia i chęć do życia.
 

jadwiga100

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Masz rację, że kluczem do uzyskania smukłej sylwetki jest racjonalne odżywanie się i ćwiczenia. Ale jak przychodzi moment kryzysu i waga stoi to tak jak mówisz dobrze wspomóc się jakimiś suplementami. Ja od miesiąca schudłam dwa kilogramy po stosowaniu suplementu Trizer. Zależało mi na bezpiecznym produkcie, który w swoim składzie będzie zawierał witaminy i przyspieszy spalanie tłuszczu. Bo mimo ćwiczeń nie czułam, że to jest maksimum, jakie mogę osiągnąć względem mojej sylwetki. Teraz udało mi się podkręcić swój organizm i jestem na dobrej drodze do uzyskania zadowalających mnie efektów. [/SIZE]
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Czytałam,że dobre są : Vita-Min Multiple Sport kosztują około 30,- również Rocket Nutrition Rocket Whey,ale troszkę kosztują bo prawie 180,- oraz Universal Nutrition Animal Flex, to kosztuje prawie 100,- tych seplementów jest znacznie więcej, ale wydaje mi się,że wystarczy stosować odpowiednią dietę i uczęszczać do Klubu Fitness. :) Po co niepotrzebnie wrzucać w organizm tabletki.
 

Babadook

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2017
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
44
W sumie w wielu przypadkach rzeczywiście tak to wygląda i "suplementy na odchudzanie" nie są kompletnie skuteczne. Ja sam radziłbym najpierw spróbować dobrze dopasowanej do organizmu diety. Firma WygodnaDieta.pl oferuje świetny catering dietetyczny, który pomógł naprawdę sporej liczbie osób. Sam korzystałem i byłem zadowolony z rezultatów. ;)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
To prawda , na odchudzanie wystarczy zapisać się do Fitness Klubu,tam chodząc przynajmniej 3 x w tygodniu spali się sporo kalorii i efekt murowany, bez używania suplementów. Ważne takżę jest nie objadanie się, lepiej nie dojeść, niż się przejeść, oczywiście trzeba też pamiętać co się je, nie wrzucać w siebie jak w śmietnik. :)
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
5 zbilansowanych, dostosowanych do aktualnej wagi i stylu życia posiłków wystarczy. Z suplementów to ja biorę jedynie Ascolip, czyli liposomalną witaminę C.
 

Oaza1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2019
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja staram się ograniczać do minimum wszelkie suplementy, tabletki... Jak zdrowo się odżywiasz, to nie potrzeba się suplementować nie wiadomo czym. Sama korzystam z cateringu dietetycznego - zamawiam Wygodną Dietę. I czuję się dobrze, zdrowo :)
 

jagodakobra

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2019
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja polecam jednak zbilansowaną dietę, a suple przy niedoborach wyłącznie
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że tak. Suple to tylko zapychanie organizmu kolejnymi wynalazkami. Moze i zadziała ale tylko na chwile, a co pozniej?? Z odchudzaniem jest tez tak, ze jak sie nie trafi "do źródła problemu" to kiszka. Mozna probowac i probowac, ale tak naprawde wszystko siedzi głebiej: w glowe albo chocby i jak tutaj pisza https://www.naturamed.pl/rehabilitacja-i-leczenie/analiza-pierwiastkowa-wlosow/ w zaburzeniach wchłaniania. Dlatego wlasnie dobrym patentem sa te analizy pierwiastków włosów
 
Do góry