Supersamochody

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja tak samo sądze każdy lubi to co chce, wszyscy mamy inne potrzeby, ja się nie wypowiadam bo ta toyota nie jeździłem , jak sie przejade to wam opowiem jak było.Ja po mieście prawie wcale nie jeżdze więc nie musze miec czegoś malego.Zgadzam się w 100% auta male są stworzone do ruchu miejskiego,duże do wygodnej i konfortowej jazdy.
Owszem toyota Land Cruiser 90 slyneła z dachowań, dlatego nie chcialem jej kupic, wybrałem serie 100 ( i tak na okres przejściowy -zima) bo podobno jest jej ciężej przedachować , juz bardziej wywrotny jest model 120.
 

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Tutaj musze się zgodzić z Łukasz789, wszysko zalezy od rodzaju samochodu terenowego. to ie jest tak ,że tak odrazu wiekszy zakręt i autko londuje w rowie.A co do BMW to dla mnie te samochody sa tyle warte co Mercedesy , czyli nic kuzyn miał nową serie 5( w roku 2004 ja kupił) w najbogatszej wersji. Po pół roku oddal samochód bo w ciągu tego czasu 13 razy był w serwisie i popsuł mu sie m.in ABS, komputer , imobilaiser itp. .Inny znajomy kupił sobie równiez BMw i tez je oddał bo mialo źle wspawane podłóznice czy cos w tym stylu także autko więcej niz 80km/h nie wyciagało.
 

fikumiku

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2006
Posty
259
Punkty reakcji
0
Ha! Jak to mawiał pewien Osobnik - są samochody i jest Porsche ;D Zupełnie się zgadzam, nie ma nic doskonalszego, według mnie ;)
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Mówilismy tutaj o samochodach terenowych , przez weekend jechałem
MIitsubishi Pajero 2.8 TD rok produkcji.Autko jest 7 osób , a tak naprawde to 4 ledwo co sie mieszczą , bo z ostatnich siedzeń nie da sie wyjść.wogóle moja opinia o Mitsubishi zmalala od tej przejażdzki tym samochodem.Bubel i tyle , swoja drogą ciekaw jestem czy była to wersja wydłużana AMERICAN DREEM, czy nie.Ale jak narazie to niepolecam tego samochodu.
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
a ja sie za to wybrałem do salonu Toyoty pojeździc nowym Landcruiserem. Pomijam, że umawiałem się tydzień :).
Było bardzo przyjemnie, wygodnie stabilnie i pewnie, nic nie stukało nie pukało tylko ten klekot diesla :]. Czy oni się w końcu nauczą tam wsadzac coś więcej niż R4? Takie R6 diesel było by idealne ...a jak brzmi... jak nie diesel :]
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
No a ja ciągle nie jeździłem BMW serii 7 jak pojade do Austrii to sie przejade. Ja moim Land Cruiserem nie jeżdziłem , bo go jeszcze nie skończyłem,po stłuczce.Nie moge sie doczekać, jak sie przejade .a który6m jeźedziles 90,120 czy 100?
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
No to moje wrażenia z jazdy. Zadne z tych aut mi do gustu mi nie przypadło, ale wszystko w nich wporządku.Troszke jak dla mnie za duzo elektroniki.Zawieszenie super , prowadzenie również ale wole samochody terenowe . No a o gustach sie nie mówi. Także samochod na 6 ale nie dla mnie .Jak bym mial wybierac to wziołbym ta 7 a nie piątke.no to by było na tyle.
 

mmajsterek

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
co to oznacza? nie chodzi mi o wpisywanie opinii na temat dacii logan, ale o samochody z najwyższej półki, czyli: ASTON MARTIN, MERCEDES-BENZ, PORSCHE, MAYBACH, FERRARI, LAMBORGHINI, I WYJĄTKI: FORD GT, itd, itp...

fajnie jakby były też zdjęcia...

dobra masz fotę ale super......dwa w jednym:
_wie_o_malowany.jpg
 

zakochanywBasi

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
117
No zgadzam sie nic szczególnego te BMW , moj ojciec ma 520 rok produkcji 2000 i chce sie jej pozbyc a w pracy jeżdzi 750 rok produkcji 2006 i mówi ,że szajs.
 

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Nie wiem kuzyn ma 525 rok produkcji 1993 i jest zadowolony.Nie wiem nie znam sie sasiad ma stara S klase i fajnie się w niej jeździ( raz mnie do szkoły podrzucał).Mój starszy raz przewióżł mnie nowa E klassą ale wole ta starsza s klasse.
 

autokomis

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
No ,ale zgadzam się z Łukaszem ,że BMW to jest złom a nie samochod do jazdy.
 

KLos

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Zapraszam do Stanow tutaj sa mozliwości do zobaczenia i pojeżdzenia supersamochodami.W Stanach BMW jest samochodem klasy średniej wyższej ( jak i w zachodniej Europie)a nie jak w Polsce luksus i szpan. Znam przynajmniej 30 innych samochodów lepszych od BMW i tańszych od niego.
 

wars007

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
No ,ale zgadzam się z Łukaszem ,że BMW to jest złom a nie samochod do jazdy.
lol lol lol
heh jeździłes bmkami że tak twierdzisz heh koles heh mój fater miał bmw 525 zajefajma fura i tyle mieliśmy ją troche i naprawde super sie sprawowała praktycznie żadnej awarii tylko jak to w tds-ach jest z uszczelki olejem troche pluło. Mój kuzyn obecnie ma e36 2,5 benzynka to jest dopiero mały samolocik fajny kop + napęd na tył tym można już troche powymiatać i też praktycznie żadnych awarii nie no moim zdanie bmw fajny wozik jest a nie że to niby jakiś tam szajs na kółkach
 
Do góry