Suknie Ślubne

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Jak dla mnie temat na czasie, wychodzę za Mąż za miesiąc i parę dni.
Szczerze, to nigdy sobie Siebie nie wyobrażałam w sukni Ślubnej, mówiłam sobie, że to nie dla mnie i ja nigdy nie wyjdę za Mąż. Ale jak tylko poznałam Kamila zmieniłam zdanie i moim marzeniem było zostać jego żoną :)

W dzisiejszych czasach jest mnustwo wzorów, też juz nie tylko białe, do tego cała masa dodatków. Wszystko piękne ale i cena gigantyczna :)
W jakiej wy marzycie wziąść ślub?
A może już macie tą ceremonie za sobą i pokażecie zdjęcie swojej sukni? W końcu dla każdego nasza suknia jest najpiękniejsza.

Ja Suknie mam już zamówioną, boję się napisać jak wygląda, bo może tu wejść mój przyszły Mąż i to przeczytać, dlatego to zostanie jak narazie tajemnicą i pokażę wam zdjęcie po ślubie.
Za to dodatki postanowiłam kupić na allegro, wychodzą taniej, jak np. welon, rękawiczki. Zamiast spinki do włosów zawszę podobały mi się diabeny, ale myślałam, że cena bedzie zbyt duża i nie będzie sie opłacało kupować tego na jeden tylko dzień (ślubu), ale znalazłam śliczne na allegro i wychodza taniej niż zwykła spinka w sklepie. Prawda że śliczny? :)
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Wszystko przede mna, ale dużo czasu to w sumie nie mam. Został mi rok. Moja suknia bedzie biała z bordowymi różyczkami, na głowie diademik z przypiętym welonem. Rękawiczki odpadają, nie podobają mi się.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
oooo to bardzo gratuluje!! :*
ja ogladalam suknie śplubne ale z kolekcji 2007 i w hiszpani :D tam to sa piekne sukinie! jak bede wychodzic za maz to tam chce kupowac albo w paryzu :]
(ta naprzykład jest b. ładna [moim zdaniem i mojej koleznaki])
 

Attachments

  • 2_2.jpg
    2_2.jpg
    62,7 KB · Wyświetleń: 995

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ufolek385 piękina! Bardzo mi się podoba :) Tylko że ja bym nie mogła meć takiej bo z tyłu ten wleczący materiał by i przeszkadzał :p Ale za to to bardzo ładnie wygląda.

Moja nie jest cała biała, nyom, ma ochotę napisać, ale jak tu wejdzie mój Narzeczony to zaraz będzie szuka moich postów :/

Diadenu jeszcze nie zamawiałam i mam też dylemat, choć ten wyżej bardzo mi się podoba to też jest jeszcze jeden, może mi doradzicie który ładniejszy?
Ten wyżej czy ten niżej?
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Arina ten wyzej mi sie bardziej podoba :)
co do sukni to ten wole biale ale tamta jest sliczna :)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja bym chciała mieć jakąś prostą białą albo biało niebieską sukienkę :]

Nad dodatkami jeszcze nie myślałam, mam dużo czasu :p
 

Ann~

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
181
Punkty reakcji
0
Miasto
my się znamy ?
2sxy4u ten pierwszy jest śliczny. :):) chciałabym taki :przewraca: ale mi jeszcze daleko do ślubu


Arina ,gratuluję :* :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ja bym chciała mieć jakąś prostą białą albo biało niebieską sukienkę :]

mi też się by podobała z niebieskim kolorem suknia :D

Arina ,gratuluję :* :)
Dzięki :)

kamila290 takie suknie pewnie kosztują majątek. Ja bym nie chciała sukni za 2500 czy 3000zł którą założę tylko raz, kiedy za 1800zł można mieć równie piękną :)
Bardziej gustuję w białych sukniach, dlatego ta bordowa niezbyt mi się podoba, a ta druga jak dla mnie ma za długi ogon- miałam doradzane, że takie suknie sa dobre na pokaz ale gorzej z tańczeniem później, bo koniec trzeba trzymać w ręze (co później się brzydnie) lub można zaczepić tak że będzie krutsza, ale to już nie wygląda zbyt ładnie. Ale ta druga jest bardzo ładna :)


karolekka Mój Mąż będzie miał czarny garnitur.
 

mada25

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
wiesz ja biore cichy slub na plazy i zawsze marzylam oo krotkiej sukience i juz taka wybralam:)
a ty bedziesz miala bardzo wystawny slub??? bo taka korona by do niego pasowala a wogole jest super:)))))))000
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ja miałam slub kilka lat temu.

Oglądałam suknie z siostrą, dopóki nie przymierzyłam kilku mialam zupełnie inne wyobrażenie tego jak bedę wyglądać.

Moja suknia była ecru, na kole z gorsetem. Gorset był odciety po łuku na dole, u góry formował małą łodeczkę - miał takie paseczki sztywne dokoła ramion, 3 po każdej stronie. Przez to poszerzyła nieco moje szczupławe ramiona. Koło dekoltu kilka małych kremowych różyczek. Dół na satynie, pokryty dwiema warstwami gładkiej organtyny, na jednym udzie z przodu spiętej kilkoma różyczkami. Różyczki otoczone były małymi złotymi drucikami na nich były perełki. Może brzmi dziwnie ale byłoładne, skombinuję zdjęcie kiedyś. Welon z lamówką - jako że satyna wyłaziła dołem, pasowała nawet, rękawiczki na palec, sznureczek też z małych niby perełek. Do łokcia. Welon długi, prawie do ziemi. Stroik - maleńki, ze 3 różyczki identyczne jak na sukni, z takimi samymi drucikami i perełkami. Miałam długie i pokręcone w loczki włosy, i to było wplecione pomiedzy, trochę z boku.

Bo - tak mniej więcej to wyglądało.

Potem pracowałam w salonie sukni i stwierziłam, że może gorset bym lepiej dopasowała, ale suknia dalej jest w moim typie. Taka dziewczęca.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
wiesz ja biore cichy slub na plazy i zawsze marzylam oo krotkiej sukience i juz taka wybralam:)
a ty bedziesz miala bardzo wystawny slub??? bo taka korona by do niego pasowala a wogole jest super:)))))))000

wystawnego Ślubu na pewno nie będę miała :) będzie ok 35 osób, a wolę diaden niż spinkę bo mi się bardziej podoba a cena ta sama. Ślub a się raz w życiu więc co będę sobie żałować.
Mada a kiedy bierzesz Ślub? myślę, że pokażesz nam jakieś zdjęcie po :)

Ania Civ na pewno była śliczna Suknia, oj jak zazdroszczę, że miałaś to już za też by tak chciała. Czekamy na zdjęcie!
 
Do góry