Suknie Ślubne

Wika Ziembicka

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wilijka napisał:
Bardzo. Mnie się też podobają te ozdoby do włosów - jak zdjęcie wyżej. Ja mam już kupiony welon, bo do mojej buzi wyglądał najlepiej, ale laski o nowoczesnej urodzie wyglądają pięknie w stroikach.
Ja z kolei w welonie czułam się jak przebieraniec i w ogóle nie chciałam patrzeć w lustro. :ninja: A że ślub mam w stylu rustykalnym to będę miała delikatny wianek. Suknię mam zupełnie nie klasyczną, ale nie jest jakaś ordynarna - góra z beżowej siatki i koronki tylko (oczywiście wszywam stanik), żeby nie być gołą. ;) Dół z muślinowego tiulu - coś pięknego w dodatku jest leciutka, więc będzie mi wygodnie, a to sobie cenię.
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Welon tak, ale skromny, bo czasem faktycznie jak się przymierzy to jakoś dziwnie...
 

sikorka_007

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
ja welona na weselu szybko się pozbyłam, przeszkadzał mi ;/ tym bardziej, że miałam rozpuszczone włosy i było mi niewygodnie, bo ciągle się przesuwał. pozdrawiam :)
 

Dagmara34

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
każda z nas ma swoje wyobrazenie sukni ślubnej...ja nie lubię zdobień, jak się coś świeci, połysuje...więc wybrałabym jak najskromniejsza, bez dodatkó, ale za to chętnie z koronką:)
 

Emanuela31

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
19
Punkty reakcji
0
Hej, a co powiecie o czyms takim? violapiekut.com/data/Zdjecia_KS/192/zdjecie/max_PEGGI-przod.jpg

Strasznie mi sie podoba, ale czy to nie jest zbyt... no wiecie, odwazne? Chcialabym miec suknie wlasnie od tej firmy (Viola Piekut). :/
 

Paulapaula1985

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Po swoją suknie ślubną warto pojechać nawet na drugi koniec polski :) ja pojechałam aż do Szczecina do salonu lovecms, który znajduję się na krzywoustego. Wybrałam model z kolekcji ameravera i moja suknia wszystkim się spodobała i ja czułam się w niej bardzo swobodnie. Suknia ślubna była nawet w dobrej cenie.
 

nellaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2018
Posty
34
Punkty reakcji
1
Mnie się podobają kolorowe suknie np. biel z różem
 

wodazrodlana

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja chcialam skromny cywilny z obiadem dla rodziny, sukienka krótka w kolorach kości słoniowej a partner wielkie weslee i suknie balową :D Uległąm bo to głupota sie o takie cos kłócić :D Wesele było z wielką pompą w zajeździe Hetman pod Lublinem gdzie piekkne dekoracje i pjedzenie sprawily ze dzien bedzie zapamietany do konca zycia. Suknie mialam w końcu biała, delikatnie rozkloszowaną od pasa z gorsetem i kryształkami, oczywiscie bez plecow :D
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Koś tu wspominał o tym salonie w Szczecinie na Krzywoustego 78 - moja siostra kupowała tam suknie i też bardzo miło wspomina tą przygodę w tym salonie i tworzenie suknie od podstaw. W salonie można kupić też wszystkie dodatki, buty. Pan młody też znajdzie tam garnitur i dodatki dla siebie.
 

elusia617

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2020
Posty
19
Punkty reakcji
0
Z suknią ślubną jest największy problem, miałam dokładnie to samo. Bardzo wiele mi się podobało a jak patrzyłam na cenę to nie dowierzałam. Tu jest kwestia czy kupujesz używaną, dużo tańsza ale będzie trzeba przerabiać. Czy np wzór pod ciebie na zamówienie, będzie pasować idealnie ale koszt ojjj, tu masz ciekawe wzory http://medicot.pl/wzory-sukien-slubnych-wyjatkowe-suknie-slubne/
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Mi od wielu lat podobają się suknie Anna Kara. Taka suknia to moje marzenie.
 
Do góry