Sucha skóra

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Będę musiała się tej apce przyjrzeć jednak, a jeśli chodzi o suchą skórę to serum bielendy miód i mleko kozie jest idealne dla suchej skóry.
 

szoszi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
bridgett napisał:
Będę musiała się tej apce przyjrzeć jednak, a jeśli chodzi o suchą skórę to serum bielendy miód i mleko kozie jest idealne dla suchej skóry.
oj z bielendy to chyba wszystkie produkty do pielegnacji ciala sa dobre :) Ja juz mialam w kazdej formie, kremy, balsamy, sera, olejki :p Teraz uzywam masla vegan frendly z avokado i chyba ta formula mi najbardziej odpowiada, nie jest tlusta, bardzo lekka, szybko sie wchlania i nie pozostawia ani lepkiej ani tlustej warstwy. No i jak mowilam dziala super, skora w szybkim czasie zostaje doglebnie nawilzona, ladnie sie napina i nie traci jedrnosci.
 

agati866

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
A co powiesz na zabieg w salonie urody? Tez mam suchą skórę i ostatnio dałam się namówić koleżance na zabieg w Wyspie Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5 we Wrocławiu. Moja skóra w końcu jest dobrze nawilżona po zabiegu. Dostałam także cenne wskazówki jak pielęgnować ją w domu.
 

sandra21

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
bridgett napisał:
Będę musiała się tej apce przyjrzeć jednak, a jeśli chodzi o suchą skórę to serum bielendy miód i mleko kozie jest idealne dla suchej skóry.
Zgadzam się :) też je używam i jest świetne
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wypróbujcie olejowanie skóry, ale koniecznie olej na hydrolat, tonik albo krem nawilżajacy.
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Niedzwiedzica, używam jej już jakiś czas, idealna na moje zniszczone zimą dłonie, ale właśnie nie tylko na dłonie. Smaruję nią łokcie i kolana.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
U mnie z kolei byly stopy... walczyłam w sumie z nimi tez spory okres a najgorzej wlasnie tak jak piszecie jest zima. Uwierzcie ze takich suchosci to w zyciu nie widzialyscie ;/ Spokojnie mozna bylo o nie ogien rozpalic. Wlasciwie pomogla dopiero wizyta u podologa i to w sumie on wspomnial o dermokosmetykach, o ktorych jakos kompletnie zapomnialam... Ten cetaphil intensywnie nawilzajacy https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/przynosil mi ogromna ulge wieczorkiem, bo jest z pantenolem i swietnie lagodzi podrażnienia no i co przy stopach jest ważne - zmiękcza naskorek
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
szczególnie w lecie zawsze mam problem z przesuszoną skórą na piętach, regularnie ściram pilnikiem, natłuszczam ale i tak w lecie jest problem, odkryłam fajny myk skarpetki złuszczające byolie.com/pl/ i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, mogę bez krępacji założyć sandałki:)
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Znam te złuszczajace skarpetki, to Epilfeet właśnie byOlie. Kilka razu używałam i faktycznie niezłe. Ogólnie kupuje je raz na 2 miesiace żeby zachować ten fajny efekt delikatnych stóp i poprawionej elastyczności skóry. Plus dla nich że zakłada się je na około 90-120 min i nic więcej nie trzeba robić :)
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Dziewczyny zdradzę Wam mój myk na suche pięty - skarpetki złuszczające, odkąd zaczęłam je regularni stosować moje stopy przeszły prawdziwą metamorfozę :), nie mam pękających suchych pięt, skóra jest gładsza, przyjemna w dotyku, moje ulubione skarpetki to te http://byolie.com/pl/product/epilfeet-dla-niej/
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Mnie na przesuszoną skórę zeszłej zimy bardzo pomógł krem skinicer repair creme. Cera stała się przyjemnie nawilżona, zniknęły suche skórki, twarz lepiej wyglądała. Krem ma lekką konsystencję, delikatny zapach, fajnie się wchłania i nie waży się na nim podkład. Można go kupić tutaj: https://www.wp-cosmetics.pl/produkt/krem-do-twarzy-skinicer/. Ja swój kupiłam za pośrednictwem mojej kosmetyczki, zanim zorientowałam się, że można go kupić w internecie.
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Widze ze bielenda juz zostala wspomniana wiec i ja dolacze do grona osob zadowolonych z tej firmy :D Seria eco nature skradla moje serce i nie umiem sie opanowac by ciagle czegos nie kupowac :p ostatnio zaczelam stosowac maseczke detoksykujo matujacą z wodą kokosowa trawa cytrynowa i zielona herbata. 99% produktow naturalnego pochodzenia w skladzie, super nawilzenie i zapach
 

olivvka_pl

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2015
Posty
22
Punkty reakcji
0
Sucha cera jest trudna w pielęgnacji, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Dlatego jej właściwa pielęgnacja jest dla mnie tak ważna. Przywiązuje wagę do stosowanych kosmetyków, ale aby zapewnić jej optymalne nawilżenie dwa razy do roku zapisuje się kliniki vesuna z Krakowa na serię zabiegów geneo. Ta metoda doskonale dotlenia, złuszcza i oczyszcza skórę, przywracając jej zdrowy wygląd, elastyczność i odpowiedni kolor.
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Sucha cera jest trudna w pielęgnacji, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Dlatego jej właściwa pielęgnacja jest dla mnie tak ważna. Przywiązuje wagę do stosowanych kosmetyków, ale aby zapewnić jej optymalne nawilżenie dwa razy do roku zapisuje się kliniki vesuna z Krakowa na serię zabiegów geneo. Ta metoda doskonale dotlenia, złuszcza i oczyszcza skórę, przywracając jej zdrowy wygląd, elastyczność i odpowiedni kolor.

Sucha cera to wyzwanie. Wiem coś o tym bo mój mąż choruje na cukrzyce i to jeden z objawów. Zwłaszcza zimą, jak powietrze jest ostrzejsze to istna zmora. U nas się sprawdziła seria Ziaji z mocznikiem. To seria apteczna, ale też do kupienia w drogeriach w sieci. Ja w Ziaję zaopatruję się w notino, ale dostaniesz dosłownie wszędzie.
 

gaja5

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2021
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zazwyczaj stosuje kosmetyki Farmony, mają produkty do każdego rodzaju skóry, warto poprzeglądać na necie. Ja już wybrałam swój balsam i zamawiam hurtowo na notino
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Nigdy kosmetyków nie zamawiam hurtowo. Raczej staram się wybierać odpowiednio i zamawiam kolejny jak używany się dopiero kończy. Teraz zrobiłam większe zamówienie z solverx bo musiałam uzupełnić braki i wziąć żel, piankę do higieny intymnej i tonik.
 
Do góry