styl skandynawski

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Jesli ktos zastanawiałby sie nad łazienką w stylu skandynawskim to proponowałbym wziąc pod uwage serię płytek All in White od Tubądzina. Płytki niby są w kolorze białym,ale wszystkie mają inne faktury tak więc taka łazienka nie bedzie na pewno nudna.
Przykład jest tutaj. Do mniejszych łazienek super. Nie polecam ciemnych kolorów. Jasne barwy sprawią,ze łazienka optycznie będzie się wydawała o wiele większa niż jest w rzeczywistości.
all-in-white-1_0.jpg
 

niebieski_kubek

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Taka zupełnie biała łazienka to byłoby chyba dla mnie za dużo (czy może raczej za mało ;)), ale podoba mi się drabinka :)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Super wygląda !! Jest genialna :) Ale zawsze wnętrze takiego skandynawskiego wnętrza zawsze można ocieplić jakimiś dodatkami. Wcale nie musi być nudne. Fajne poduszki na kanapie, dywan, zasłony... Na prawdę to wszystko daje radę. Na Room99 mają fajne takie rzeczy, którymi można ocieplić wnętrze. Zasłony, pościele, narzuty :) na pewno każdy coś znajdzie dla siebie :)
 

pierwotnym

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiele ciekawych inspiracji na wnętrza skandynawskie można znaleźć na stronie: scandicsofa.pl/pl/n/list. Moja żona dzięki ich poradom urządziła sypialnie, a ja nie musiałem wydawać na architekta wnętrz ;)
 

propozycja

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Skandynawskie pomieszczenia są dla mnie cudowne jednak brakuje mi w waszych aranżacjach trochę lamp i oświetlenia. Tych nie może zabraknąć w scandi home :)
Z pewnością przypasowałyby takie kinkieciki niewielkie i jasne.

Tutaj tylko biały, ale kolorów są dziesiątki.
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Styl skandynawski jest dla mnie odrobinę za chłodny jednak jeśli przełamiemy go odpowiednimi dodatkami i powstanie scandi-boho to zdecydowanie moje klimaty
 

ipr

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2017
Posty
155
Punkty reakcji
0
Czy ja wiem czy jest chłodny.... Nie jest chłodny jeśli dobierzecie odpowiednie dodatki. Przy odpowiednim dobrze dodatków styl ten staje się o wiele przyjemniejszy oraz bardziej ciepły. Duże znaczenie ma dobór mebli. Jeśli wszystko będzie w tonacji czarno białej to faktycznie możne być to mało przyjazne, jeśli jednak dobierzecie bardziej wesołe kolory to może być całkiem przytulnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Weronika

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Uwielbiam styl skandynawski! Ostatnio mi się spodobały fotele stąd i kompletnie nie wiem który wybrać ;) W sumie są tam też lampy pasujące idealnie do tego stylu.
 

Zosia_K

Zbanowany
Dołączył
12 Październik 2018
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dołączam do grona fanów skandynawskich stylizacji wnętrz. Salon, kuchnia i sypialni to już oczywiste, a ostatnio widziałam nawet aranżację domowego biura i chłodnej, północnej stylistyce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry