styl skandynawski

K

Kaja Metrowska

Guest
O ile z Ikeą się zgodzę to Jyska nie polecam :( Mam od nich krzesła i są bardzo kiepskiej jakości tak więc nie jestem niestety zadowolona z zakupu.
Sama uwielbiam styl skandynawski. Mam takie mieszkanie. Dodatki zamawiam przez internet bo w sklepach stacjonarnych ciężko jest je znaleźć. Albo bardzo drogie albo kiepskiej jakości.
Villa Decor ma spory katalog dekoracji skandynawskich

Zarówno w oświetleniu albo dodatkach.
Spodobały mi się ostatnio takie świeczniczki:
kinkiet-192122-cm-e27-max-60w.jpg
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Styl skandynawski, świetny, łatwy w utrzymaniu, choś nie łatwy w meblowaniu - wbrew pozorom. Na szczeście w sieci poradników jast mnóstow, a zjęć jeszcze wiecej, tu kilka z homebook.pl:

2533_024b31e4-ff34-46d1-920a-31872ba75a38_max_900_1200_-sypialnia-styl-skandynawski.jpg

31895_b5dfa2ae-d24a-4ae8-8947-ee28fe4e35fd_max_900_1200_-kuchnia-styl-skandynawski.jpg
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
No, ja tez bym pomieszkała. Kuchnia świetna, może okazałoby się, ze mam talent kulinarny, bo w takim wnętrzu to przeciez wszystko musi sie udać!!
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
bardzo lubie :) klasyczny, ponadczasowy, pasujacy wlasciwie do wiekszosci pomieszczen :)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
marzy mi sie taka kuchnia.... mam o polowe mniejsza :( co do stylow skandynawskich to tez widzialam w inspiracjach na stronie AM, ze powoli wprowadzaja meble i aranzacje pod to.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
To jeden z moich ulubionych stylów. prosty, troche romantyczny, stylowy ale i mający coś z klasyki:) Idealny po prostu! Nowoczesny!
 

amelie_

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
15
Punkty reakcji
0
też bardzo lubię styl skandynawski :) w szczególności białe ściany, bieloną podłogę czy też naturalne drewno olejowane :) nie wiecie może jak można uzyskać efekt bielonego drewna?chciałabym odnowić starą komodę :)
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
To styl który zawsze będzie na czasie, dobrze mieszka się w takich wnętrzach.
 

amelie_

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
15
Punkty reakcji
0
też tak uważam, naturalne materiały i neutralne kolory mają bardzo dobry wpływ na nasze samopoczucie :) warto wybierać produkty ekologiczne szczególnie jeśli chodzi o malowanie czy odnawianie różnych powłok
 
L

Lesandra

Guest
Ja również uwielbiam styl skandynawski ! Jeszcze kilka lat temu było bardzo trudno znaleźć meble w tym właśnie styllu ale obecnie w sklepach internetowych jest spory wybór. Dla przykładu w Black Red White:
http://www.brw.com.pl/- mają tam kilka ciekawych kolekcji. Na przykład Luca albo Danton. Znaczy to,że Polacy zaczynają powoli przekonywać się do jasnych kolorów.
Ta sypialnia jest wprost obłedna:
Luca-SZ-Milieu-Pinie-Abs.Touchwood-do-www,mFWcwmGjaVOE6tCTiHtf.jpg
 
M

Mother Russia

Guest
Rzeczywiście obłędna - straszny bajzel. Mogli jednak troszkę posprzątać do zdjęcia.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Do stylu skandynawskiego idealnie na ściany pasuje biała cegła/kamień dekoracyjny stone master i ich linia Loft Brick. W tej sypialni byłby idealnym akcentem.
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Robią wrażenie te aranżacje , tylko mieć dom żeby go tak fajnie urządzać!
 

m_i_o_d_e_k

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2015
Posty
41
Punkty reakcji
0
Minimalizm, kolorystka. Również uwielbiam ten styl! Sprawdza się we większości wnętrz.
 
A

alicja973

Guest
Też uwielbiam taki styl, lubuje się tez w dodatkach w stylu skandynawskim... Prostota, minimalizm, bijąca "czystośc"
Mam nawet swój ulubiony sklep z akcesoriami do domu i kuchni w takim stylu - Duka - fajne miejsce na "skandynawskie" zakupy
Sztućce, porcelana, garnko, dekoracje, mebli troszkę
"Kitchen life" w stylu skandynawskim :tongue:
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
faktem jest, że styl skandynawski zawsze będzie modny :) przede wszystkim drewniane meble, dużo dodatków - ażurowych, filcowych, drewniany prosty stół, może jakieś krzesło ludwikowskie, dizajnerska lampa i oczywiście jasne kolorki na ścianach: szarości, biele, brązy (koniecznie zobacz finezyjny opal z Magnata, pasuje do wnętrz skandynawskich).
 
T

TomkaJanka

Guest
Też uważam, że styl skandynawski jest ponadczasowy i w dodatku pasuje do większości mieszkań. Sama staram się urządzić mieszkanie właśnie w taki minimalistyczny sposób bo lepiej czuję się w takich wnętrzach. Ostatnio znalazłam bardzo fajne krzesła w tym stylu w sklepie Hagea.
 
Do góry