Studium Masażu czy fizjoterapia(zaoczne)?

bartoszak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja dodam tylko od siebie dla wszystkich co chcą studiować fizjoterapię, że studia to nie wszystko, liczą się kursy i chęci. Jeśli nie masz chęci, to nic Ci nie przyjdzie, zarabiać będzie się grosze. Ja obecnie mam swój gabinet, dobrze zarabiam. Dbam o rodzinę i nic nam nie brakuje.Ukończyłem studia na Akademii Polonijnej w Częstochowie. Każdemu polecam ten kierunek, ale jeśli gotowi też sami dać coś z siebie.
 

jolka1010

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
wybrałam bym chyba studium plus ewnetualnie później kurs masażu. a cosinus może nie jest złym pomysłem bo z tego co się orientują kładą nacisk na praktykę
 

Koocy

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]to zależy co chcesz robić - czy masować czy ćwiczyć z pacjentami. Wbrew pozorom to zasadnicza różnica. Ja studiuję fizjoterapię na Wyższej Szkole Mazowieckiej, ale myślę też o kursie masażu, żeby mieć większy zakres usług ;)[/SIZE]
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Polecam taki masaż w salonie kosmetycznym na Odkrytej 58 w Warszawie w gabinecie Thalgo Day Spa. Gabinet prowadzi bardzo fajne zabiegi w dobrych cenach.
 

deli

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam
W Collegium Balticum szykuje się kierunek Fizjoterapia w Szczecinie, obecnie kierunek jest w przygotowaniu, czekamy na decyzje MNISW.
Warto zadzwonić do biura rekrutacji po szczegóły: --> Biuro rekrutacji: Mieszka I 61c, tel; 91 483 81 71
 
Do góry