studia podyplomowe

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
84
Punkty reakcji
2
Jakie kierunki według Was mają przyszłość? Myślę o dokształceniu się, na razie pracuje jako nauczycielka ale już powoli mam dość tej pracy i szukam czegoś innego ale żeby znaleźć pracę to trzeba mieć kwalifikacje, tylko jakie zrobić? Myślałam o pracy z dziećmi, czy logopedię można zrobić po kierunku humanistycznym?
 

Arturq1

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2014
Posty
39
Punkty reakcji
0
Nigdy nie jest za późno żeby zdecydowac się chociaż by na studia podyplomowe. Mozna z nich dużo wynieść.
 

klaudia771

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Przejrzyj oferty kilku wiekszych szkol a napewno znajdziesz cos ciekawego dla siebie :)
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Dokładnie, szczerze to nic z rzeczy, które wymieniłaś ani po kierunku humanistycznym nie gwarantuję ci pracy. Weź to co lubisz i bądź w tym dobra - tylko tyle, można zrobić na chwilę obecną.
 

pawellejkowski

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dokładnie, kierunki humanistyczne nie są dobrą inwestycją w przyszłość. Aktualnie jest ogromne zapotrzebowanie na informatyków i w to według mnie najbardziej opłaca się inwestować
 

Michalmarek

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zamiast iść na studia podyplomowe lepiej zrobić jakiś dobry kurs. Proponuje w Academy of Business. Mają bardzo fajne szkolenie z finansów dla niefinansistów: academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/finanse-dla-niefinansistow,20/ Na pewno takie szkolenie przyda się wszystkim, którzy chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą. Oczywiście to jest jedna z możliwości, bo oferta kursów jest bardzo ogromna. Możemy wybrać taki kurs, który będzie dostosowany do naszych zainteresować, potrzeb zawodowych albo będzie uzupełnienie wiedzy już posiadanej i wykorzystywanej w aktualnej pracy.
Kurs mogą być jednodniowe albo nawet kilkutygodniowe. Wszystko zależy od zakresu wiedzy jaki będzie nam przekazywany.
Studia podyplomowe zazwyczaj trwają cały rok. Przekazywana tam wiedza jest bardziej ogólna.
 

Relewantna

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Ciężko powiedzieć, które kierunki mają przyszłość. Przekonamy się za 10 lat, na co opłacało się iść, a na co nie. Zawsze tak jest.
 

mirek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Podobno większość zawodów, które będziemy wykonywać za 15-20 lat jeszcze nie powstało ;)
 
Do góry