Strony internetowe kogo polecacie?

dymionczyk

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Musisz się też zastanowić czy liczysz się z kosztami. Najlepiej byłoby rozesłać zapytanie ofertowe. Kiedy poszukiwałem tłumacza, rozesłałem kilka zapytań o oferty, więc można było zebrać kilka i wybrać według ceny np. choć staraj się też zwraca uwagę na jakość usług/ klientów agencje etc.
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
mi firmową stronę zrobiła firma DiH. Wszystko działa tak jak powinno, dodatkowo funkcjonalność strony została dostosowana do mojej branży
 

aga2244

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Warto też zainwestować w pozycjonowanie. Dobre wyniki "robią" fkolo.pl
 

mrdanny

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Gdyby ktoś obecnie poszukiwał - od pewnego czasu świetnie działa SMT Software.

A jeśli chodzi o pozycjonowanie, to najlepiej, żeby odbywało się samo. ;)
 
I

Infiner

Guest
Ja od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad umieszczeniem informacji na stronie w postaci filmiku instruktażowego zamiast tekstu. Czy wiecie gdzie coś takiego można zamowić?
 
W

wiemlepiej

Guest
Jest kilka firm które się tym zajmują.

Całkiem fajnie wychodzi to tutaj http://videohelp.pli tutaj http://animates.pl/

Ci pierwsi robili taką usługę dla mojego znajomeg na stronę internetową (ten mój znajomy robi panoramy 360) - klienci nigdy nie kumali o co chodzi - teraz wystarczy że obejrzą filmik :)
 

EvelineMark

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Myślę, żę najlepszym wyborem jest firma ,,iFenisPL". Realizowali dla mnie wiele projektów i ze wszystkich byłam bardzo zadowolona. Projekty bardzo nowoczesne, rzadko się zdarza, żę są jakieś błędy na stronach i przede wszystkim tanio i szybko. Zajmują się też szablonami allegro. Namiary na nich można znaleźć na stronie plusallegro.pl. Naprawdę polecam!
 

thekolo

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też jakiś czas temu szukałem kogoś kto stworzy dla mnie stronę firmową i przy okazji odświeży trochę logo firmy. Na początku próbowaliśmy razem z wspólnikiem kreatorów, ale jak człowiek się na tym nie zna to nic dobrego z tego nie wychodziło i do tego sam fakt, że strona dla przeglądarek w ogóle nie istniała, a klienci skarżyli się, że ciągle coś nie działa. Osobiście polecam studio brandingowe webkreatywni.com Naprawdę znają się na rzeczy, doradzają i wysłuchują do końca. Proces realizacji przebiega bardzo sprawnie.
 

Marcin Madej

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprawnie prowadzą reklamę w internecie ludzie z agencji ze strony adawards pl. Pozycjonowanie mam przez nich realizowane i widzę efekty. Zresztą dostałem też od nich raport jak wyglądają statystyki na mojej stronie odkąd oni się promocją zajmują.
 

miki789

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja miałem lekki dylemat, bo strona responsywna trochę waży i wolniej się ładuje na urządzeniach mobilnych. Ten problem wyeliminowała mi firma zyrex.pl. Odchudzili mój projekt, bez strat w jakości przedstawienia informacji, co uważam za największy plus. Witryna odpala się błyskawicznie na każdym ekranie. Świetna współpraca, wiarygodni wykonawcy. Nic, tylko korzystać. Pozdrawiam serdecznie.
 

sandrakowalczyk

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja moge polecić agencję CleverAgency, zgłosiłam sie do nich gdy chciałam założyć sklep internetowy i bardzo byłam zadowolona, strona bardzo czytelna, przejrzysta, fajna grafika, żadnego też problemu z dogadaniem się z firmą, wysłuchali mojego pomysłu i zrobili tak jak chciałam :)
 

kommentator

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pamiętaj że samo założenie strony to jest nic. Dobrze ją zoptymalizuj to może ci coś to da. Potem zatrudnij firmę to pozycjonowania i dopiero wtedy strona ma sens.
 

Piniata

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z powyższym. Taka strona powinna zawierać odpowiednie teksty ze słowami kluczowymi. Teksty muszą także być unikatowe. Seofabryka ma w swojej ofercie stronę, teksty i pozycjonowanie, dodatkowo adwords, co także świetnie się przydaje do reklamowania usług. Moim zdaniem warto z nimi spróbować, przedyskutować pomysł na stronę, stworzyć ją i promować.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Strona internetowa to nasza wizytówka, dlatego warto zadbać o to, żeby wyglądała profesjonalnie, była prosta w nawigacji, estetyczna. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a agencja interaktywna SOLV robi profesjonalne i responsywne strony internetowe. A jeżeli zakłada się biznes to można pokusić się o pozycjonowanie, bo reklama dźwignią handlu:) Dobrze jest też prowadzić bloga firmowego i fanpage'a na facebooku.
 

Janusz56

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Serdecznie polecam zaprzyjaźnioną firmę project-x.pl bardzo pomogła mojej stronie osiągnąć wyższe lokaty w wyszukiwarce, jestem zadowolony z efektów współpracy, warto zapoznać się z ich ofertą.
 

anjad

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2018
Posty
13
Punkty reakcji
0
My korzystaliśmy z Embi-Marketing embi-marketing.pl To krakowska firma, działamy z nimi na różnych polach, dobrze znają się na e-commerce, w 100% są solidni i skuteczni.
 

IdaRóża

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2020
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jeżeli to ma być prosta strona internetowa/blog, to spróbuj podziałać samodzielnie w Wordpressie. Ewentualnie, zoptymalizuj po prostu swoją wizytówkę w Google Maps - w przypadku niektórych biznesów, taka obecność w Internecie w zupełności na początek wystarcza
 
Do góry