Strój na studniówkę

Mariusz Winiarski

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Witam, już na wiosnę studniówka, i trzeba się powoli zbierać. Jeszcze mam czas ? Otóż nie, chciałbym już znaleźć krój, myślałem by włożyć garnitur bez kamizelki, dość wąski, w jakich modele chodzą na wybiegach, do garnituru muszkę, ewentualnie cienki krawat. No i do tego trampki, czy na tego typu bal pasują trampki czy "wymagane" są lakierki ?
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Wszystko zależy jak u Ciebie w szkole patrzą na takie "ekstrawagancje" :D

Jednak to jest bal, więc postawił bym na klasykę, tylko zamiast zwykłych garniturowych spodni wziąłbym węższe spodnie materiałowe + buty oxfordy(w zarze można fajnie znaleźć). No i muszka też fajna sprawa.
 

Mariusz Winiarski

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
30
okej, niech będą już te lakierki. A wąskie garnitury są łatwo dostępne ? Chodzi mi o to, że skoro garnitur będą mi sponsorowali to nie liczę na drogie sklepy typu zara. Chociaż może.. ;D
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Marynarka w zarze na wyprzedażach można w okolicach 200zł trafić, a jak nie to w H&M można taniej ustrzelić.
Spodnie ciemne materiałowe w H&M za 99zł często są.
Koszula biała do 100zł spokojnie się zmieścisz.
Buty w zarze można kupić lub w CCC, też widziałem tam fajnie lakierki.
No i mucha pewnie z 30-50zł ;D
 

kondziopl3

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
zobacz czy takie garniak Ci się podoba

http://imageshack.us/photo/my-images/694/garniakc.png/

jest szyty w włoskim stylu, taki bardziej obcisły szyty na miarę, możesz coś takiego sobie sprawić....

koszulę ostatnio kupowałem w zarze białą slimkę, idealnie przylega i nie przebija (jak to mają w zwyczaju tańsze, targowe koszule), oczywiście koszula musi być na długi rękaw, potem zawsze rękawy możesz podwinąć co super wygląda... najlepiej dodaj to tego zestawu jakiś skórzany zegarek pasujący do paska :)

a buty to oczywiście eleganckie, lecz nie "typowe" lakierki bo takie nosi się do smokingu, ostatnio też kupiłem sobie w McArthur za 200zł, wybieraj jak najmniej "ozdabiane"(dużo ilość szfów itp moim zdaniem szpeci buty) , proste, skórzane, eleganckie i wiązane buty :) coś w tym guście http://www.mcarthur.com.pl/89/wizytowe-s12-m-pl-13bk/18642/ oczywiście do szpica :)
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Nie jest wymagany. Najmniejszym kosztem to tak jak pisałem ja. Teraz możesz próbować na wyprzedażach lub na jesiennych jeszcze ;)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Oczywiście sprawdzaj materiały, żebyś po godzinie imprezy nie wyglądał jak wyjęty psu z gardła.
 

heute

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja garnitur kupowałem od gościa z zakładu krawieckiego który sprzedał mi garnitur po cenie jego wytworzenia plus niewielka kwota dla niego ;) (bez żadnych vatów) + buty w normalnym sklepie to mi nie wyszło nawet ponad 500 zeta za garnitur :D
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Z garniturem to ja bym zaczekal do stycznia,a nóż zmieni się trend i będziesz nie na czasie.
Ja zawsze obserwowałem trenerów i piłkarzy wielkich klubów jak np.Guardiolę.
Te dopasowane garniaki i wąskie spodnie noszone są już dość długo,więc można się spodziewać jakiś zmian,chociaż niekoniecznie.Ale ja bym zaczekał na Twoim miejscu.;)
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Alan, ale chłopak napisał, że garniak będzie miał sponsorowany i nie liczy na drogie sklepy. A takie nowe-modne garniaki by kosztowały na pewno drożej.

Ja dziśiaj w H&M widziałem fajne marynarki za 169zł i spodnie slim&fit ciemne były nawet za 79zł ;)
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Alan, ale chłopak napisał, że garniak będzie miał sponsorowany i nie liczy na drogie sklepy. A takie nowe-modne garniaki by kosztowały na pewno drożej.

No niestety,ale tu jest problem.


Jak chłopak postawi na czerń to raczej nie wyjdzie z mody.

Przestań z czernią,ciemny ale nie czarny.
Grafitowy ,granatowy gładki garniak.
Czarny to dla nieboszczyka w podeszłym wieku. ;)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Jeżeli Tobie czarny kolor kojarzy się tylko z nieboszczykiem to coś tu jest nie hallo :)
 

Mariusz Winiarski

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
30
http://mensside.blog...ifepart-ii.html

Ten garniak był szyty na miarę, ale jakbyś taki znalazł to byś na pewno szał zrobił :D
Garniak bardzo fajny, znalazłem sobie już taki ładny komplecik, więc zacznę powoli szukać, jak nie znajdę, moja sąsiadka jest krawcową, na prawdę zna się na rzeczy, a moja mama jest jej koleżanką, więc wrazie co garniak może być szyty na miarę :)
 
Do góry