Strój na ślub w góralskim stylu

A

Anna123aa

Guest
Jesteśmy z Zakopanego i zdecydowaliśmy się z narzeczonym na wesele tematyczne - oczywiście góralskie:) Wszystko odbędzie się w prawdziwej góralskiej karczmie, do kościoła jedziemy bryczką, będzie góralska muzyka... Mamy tylko problem ze strojami. Mój ukochany chce wystąpić w góralskim stroju. Zastanawiam się czy też powinnam. Czy coś takiego pasuje://stylowepaski.pl/p/1408245/15656266/stroj-krakowski-komplet-stroj-krakowski czy lepiej mieć prawdziwą suknię ślubną z jakimś akcentem góralskim? Czy może ktoś doradzi?
 

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
Robisz to co uważasz za słuszne a nie to czy coś powinnaś. Zawsze do "zwykłej" sukni ślubnej możesz dobrać jakąś szarfę do przepasania i też będzie to fajnie wyglądało. Do tego może czerwone buty i bukiet czerwono zielony i super
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Mi osobiście bardzo się podoba. Kiedyś byłam w Zakopanem i mijałam karczmę, do której akurat przyjechała młoda para, oboje ubrani w tradycyjnym stylu. Widziałam też mieszane pary, tj. facet góralsko, dziewczyna w białej sukni. Tak więc jak uważasz, co Ci się bardziej spodoba i w czym będziesz się czuła lepiej.
 

jotka1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
66
Punkty reakcji
4
Wesele tematyczne to bardzo fajny pomysł. Jednak ja nie zdecydowałabym się całkowicie tradycyjną góralską suknię. Suknię ślubną zazwyczaj zakłada się raz w życiu i pewnie każda dziewczyna marzy, aby wyglądać jak Kopciuszek.

Nie myślałaś o góralskich akcentach do sukni? Czerwone korale, ładny bukiet, buty i stroik do włosów powinny wyglądać fajnie moim zdaniem.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Hmm, oj nie zgodziłabym się, że każda dziewczyna chce na ślubie wyglądać jak Kopciuszek :p
Znam sporo kobiet, które marzą/marzyły o czarnej sukni na wesele :icon_twisted:
Poza tym znam też laski, które do ślubu szły ubrane w bardzo stonowane kiecki i do tego np. trampki.
Pozostaje przy tym, że warto wybrać to w czym będziemy się czuły najlepiej. W końcu to nasza uroczystość.
 
D

Domek Babci Gieni

Guest
"W końcu to nasza uroczystość"
Popieram wypowiedz Jarzynki :)
 
Do góry