Strepsils z miodem i cytryną pastylki twarde.

farm

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
247
Punkty reakcji
1
Strepsils z miodem i cytryną pastylki twarde.

Pastylki do ssania, stosowane w leczeniu bólu gardła, stanach zapalnych jamy ustnej. Zawiera sustancje o działaniu przeciwbakterynym i miód. Jeden z najpopularniejszych preparatów z tej półki. Uchodzi za bardzo skuteczny i lepszy od innych. Często widać to w decyzjach pacnejtów. Można go stosować u dzieci powyżej 6. roku życia. Z działań nieporządanych ujawnia się czasem wpływ drażniący na układ pokarmowy. Jesli nie przekracza się dozwolonej ilości 8 tabletek na dobę to raczej sie nie pojawi. Praparat ma ten sam skład co Neo-angin, jednak ma inne dodatki smakowe. Moim zdaniem to bardzo dobry preparat, podobnie jak Neo-angin, wielokrotnie mi pomógł.

24 pastylki kosztują w granicach 15 zł.
 

moniaPD

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Ja wolę strepsils intensiv. ale ten z miodem i cytryną jest smaczniejszy :)
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Mi właśnie pomaga tylko Strepsils. Próbowałem innych i niestety... :(
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
W tym przypadku mam podobne doświadczenia jak przy cholinex. Cukierki smaczne jednak oczekiwałabym lepszego działania choćby kosztem smaku.
 
S

Sevengreem

Guest
Tabletki do ssania na ból gardła są dla mnie niemiłą koniecznością. Często ich smak jest okropny :( , co u mnie wywołuje skutek odwrotny od zamierzonego, czyli niechętne sięganie po nie i zero efektu. Próbowałam zarówno Strepsils Intensiv, jak i Strepsils z miodem i cytryną. W smaku diametralnie się różnią, ale z korzyścią dla tego ostatniego. Zawartość miodu i cytryny w Strepsils sprawia, że chętnie je kupuję i używam na bolące gardło ;) . Dlatego jak dla mnie Strepsils z miodem i cytryną jest numerem jeden wśród wielu spróbowanych preparatów do ssania na ból gardła.
 
Do góry