Strasznie sie poce.

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Dzisiaj byłem i mam zrobić usg tarczycy i krew. Mam skierowanie do endokrynologa, zobaczymy co z tego będzie.
 

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
Możliwe przyczyny:
1. Tarczyca, ale w tym wieku jest to mało prawdopodobne
2. Stres. W tym wieku bardzo prawdopodobne. Typowe dla stresu jest pocenie się całego ciała a nie tylko dłoni czy stóp. Spocisz się, stresujesz się że ktoś widzi że jesteś spocony, pocisz się jeszcze bardziej, jeszcze bardziej stresujesz się, i tak w koło. Czasami wydaje nam się że nie stresujemy się a tak naprawdę dalej jest ten stres.
3. Nadwaga, też ma wpływ chociaż raczej niewielki.

Wrócę jeszcze do stresu bo to wydaje mi się przyczyną. U siebie w domu czy mieszkaniu gdzie czujemy się bezpiecznie możemy wykonywać jakiś większy wysiłek nie pocąc się przy tym, a głupie wejście po schodach które wymaga mniej wysiłku spowoduje większe pocenie się. Taki stres wg. mnie może być spowodowany brakiem poczucia bezpieczeństwa, które utraciliśmy np. po jakimś pobiciu. Może to być przejmowanie się tym jak nas widzą inni w naszym otoczeniu. Brakiem wiary w siebie. Sprawdzicie czy wykonywanie jakiejś prostej czynności nie spoci Was bardziej w miejscu publicznym niż w domu. Np. usiądź sobie na krześle w domu i pisz coś przez 15 min, a później usiądź na ławce w centrum i też pisz co ci ślina na język przyniesie przez 15 minut
 

Mcnulty

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
1
Jak nie znacie czegoś takiego jak "Super Deo" to polecam wypróbować. To jest naturalny , tani , wydajny i skuteczny w swoim działaniu kryształ. Może nie zadziałać na każdego tak jak by tego sobie życzył ale tak też jest w przypadku wielu innych preparatów że jeden chwali a inny narzeka.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Czasem tak bywa "z nerw"
Grubasków uspokaja myśl, że pocenie się powoduje zmniejszanie wagi.
Szczuplacy mogą się pocieszyć tym, że razem z potem wyłażą na zewnątrz różne szkodliwości.

A na nerwy
masz manewry,
niezły humor,
niezły spust.
Czasem także,
masz - a jakże
pyszny deser słodkich ust. :109:
 
Do góry