Stracony ważny dokument po formatowaniu;/

ala0711

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu ale mam problem. Otóż jakiś czas temu miałam formatowany komputer i zmienione oprogramowanie z windowsa xp na windows xp professional, a na windowsie xp miałam bardzo ważny dokument (tekst) w wordzie i kiedy chciałam ten dokument włączyć już po sformatowaniu komputera i nowym oprogramowaniu (professional) po prostu nie dało się go uruchomić. Kiedy chciałam ten dokument zobaczyć wyskakiwał mi taki komunikat:"Nazwa dokumentu lub ścieżka nie jest prawidłowa.Spróbuj wykonać jedną z czynności-1.sprawdź swoje uprawnienia dla dokumentu lub dysku,2.z menu plik wybierz otwórz aby zlokalizować dokument". Jeżeli ktoś się na tym zna lub ma jakieś pomysły to proszę pomóżcie:( Jeżeli ten dokument nie byłby dla mnie tak ważny to nie zawracałabym Wam głowy tym....
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Przejmij plik na własność programem Unlocker i wtedy spróbuj.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
PPM na plik -> Unlocker -> Przejmij na własność.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli nie jest to jakiś ultra ważny plik z najnowszą technologią NASA to możesz podesłać mi go na maila a ja zobaczę czy da się go jakoś otworzyć. Jeżeli takie rozwiązanie Cię interesuje odezwij się na PW.
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
A mi się wydaje, że masz tylko skrót do tego dokumentu:) Nic nie zrobisz.
 
Do góry