Stracenie tłuszczyku

Mieciu

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Witam, widziałem w telewizji reklamę z TV Marketa z pasem do kształtowania mięśni brzucha i nietylko, przyrząd nazywał sie Abtronic X2 czy coś takiego, z góry przepraszam za błąd w nazwie :) a więc pytanie do urzydkowników tego owego sprzętu... czy to naprawdę jest skuteczne?? mnie nie chodzi o kaloryfer tylko o pozbycie sie namiaru tego i owego na brzuszku ;) kto to wytestował i czy naprawdę są takie efekty jak ppokazują w telewizji ??
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Daj sobie spokój z tym. zacznij odpowiednio jeść.
 

Mieciu

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Po pierwsze co mam odpowiednio jeśc?? 5 razy dziennie?? jak po 19 godzin jestem w pracy??!! to kiedy mam to jeść?? a przerw niemoge sobie robić od tak... a po drugie to niepytam sie o czyjeś zdanie jeśli nieodpowiada na pytanie zadane w temacie.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
po pierwsze, sie pytasz kiedy masz jesc, a przez te 19 godzin wcale nie jesz??
po drugie odpowiedzialem ci na pytanie: daj sobie spokoj z tym- czyli ze to sie nie nadaje.

piekne wyrzezbione cialo to tylko chwyt marketingowy, tak samo jak obiecywanie po jednej puszcze kreatyny idealnego ciala.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Chyba faktycznie nie ma sensu zawracać sobie głowy takimi sprzętami najlepiej jest odpowiednio się odżywiać i samemu poćwiczyć na siłowni... Możesz też sobie kupić jakieś suplementy na spalanie tłuszczu jak na przykład Viper, który możesz kupić na WYMODEROWANO takie suplementy są bardziej skuteczne niż jakiś bubel z TV;)
 

andy.cz

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
chcesz zrzucic to sie wez za siebie bo takie wynalazki to sa dobre dla emerytek, ktore nie maja na co kasy wydawac. zero skutecznosci
 
P

papryka9

Guest
To niestety prawda- szkoda pieniędzy. Ni i mitem jest,że można schudnąć z tej partii na której nam zleźy. Przeważnie ten proces przebiega róenomiernie w zalezności od tego gdzie odkłada nam się tkanka tłuszczowa. JEśli jednak chcesz dodatkowo zdopikgować organizm to pomyśl o l-karnitynie z WYMODEROWANO Ona plus trening kardio pomogą ci schudnąć
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
PROSZĘ O NIE SPAMOWANIE I USILNE REKLAMOWANIE SKLEPU HELLHOUND.PL !!!
 
Do góry