Stosunek przerywany jako antykoncepcja

N

natulka123

Guest
Co myślicie na temat stosunku przerywanego? Czy facetom łatwo jest się opanować, czy to raczej wymaga wiedzy i praktyki? Pytam Was ponieważ dopiero rozpoczynam współżycie z moim chłopakiem i chciałabym się więcej na ten temat dowiedzieć. Interesuje mnie także kwestia stosowania tej techniki jako sposób zabezpieczenia przed ciążą. Czy można na niej polegać?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Absolutnie nie,jeśli chłopak ci coś takiego wmawia,nie wierz w to.Licz tylko na siebie w kwesti zabezpieczeń-idż do lekarza po pigułki.
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Twój chłopak musi mieć dobry refleks. Nigdy nie masz pewności, że zdąży, co może być dość kłopotliwe. A najważniejsze: to nie jest klasyczna metoda antykoncepcyjna. Do "zdrowych" metod również nie należy, więc bym się zastanowiła. Będziesz żyła w ciągłym ryzyku, a tego chyba nie chcesz. Warto więc wydać te parę groszy na coś konkretnego z tej dziedziny. Tyle ode mnie.
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
to już lepszy chyba będzie kalendarzyk, oczywiście jeśli facet ma doświadczenie to będzie wiedział kiedy zwolnić, kiedy przerwać. Wszystko zależy od jego wyobraźni i samozaparcia. Duża grupa facetów ma tak wielkie podniecenie że nie myślą o tym co będzie za 5 min, nie myśla o tym że może być wpadka, mogą sobie strzelić bo czują taką ochote. Nie ufam przerywanym stosunkom, potrafie to kontrolować bez problemu, nie wyłączam swojej świadomości podczas seksu :) akczolwiek nigdy nie robie tego bez gumki w okolicach owulacji
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Tak,ale przed samym wytryskiem wydziela się pewna ilość spermy i nad tym nie ma kontroli.
 

dunkiii

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja jestem ostwarta na wszelkie nowowści i przyznam się szczerze, że ostatnio z siostrą właśnie gadałyśmy sobie na ten temat i o tym ze fajnie jeśli facet by potrafił kontrolować swoj wytrysk ! To przecież oznacza dłuższy i bardziej kontrolowany sex. Do tego słyszłam, że to może wpływać na powiększenie penisa:p Fajna sprawa, czytałyśmy o tym na necie : http://www.kontrolawytrysku.pl/. Tutaj właśnie pisze! Kurcze szkoda, sama bym chetnie wysłała swojego mężczyznę na ten kurs ! Chociaż i tak musze przyznac, że nie mam na co narzekac :p POZDRAWIAM WAS
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
preejakulat zawierajacy plemniki zdolne do zaplodnienia.
\fakt ale zapewne i to jesteśmy wstanie kontrolować chyba :p nigdy nie byłem na szkoleniach odnośnie seksu i technik tego typu podobnych, ciekawi mnie czy naprawde to działo co jest opisane. Ja problemów nie mam ale wydzieliny zatrzymać nie umiem, czuje ją jak się pojawia to już dużo :p
 

diabel.rogaty

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
32
Punkty reakcji
0
Co myślicie na temat stosunku przerywanego? Czy facetom łatwo jest się opanować, czy to raczej wymaga wiedzy i praktyki? Pytam Was ponieważ dopiero rozpoczynam współżycie z moim chłopakiem i chciałabym się więcej na ten temat dowiedzieć. Interesuje mnie także kwestia stosowania tej techniki jako sposób zabezpieczenia przed ciążą. Czy można na niej polegać?

Nie można na tej metodzie polegac ponieważ plemniki mogą wydostawać się z członka znacznie wcześniej niż przed wytryskiem. U niektórych mężczyzn już w fazie pierwszego kontaktu z pochwą wydostają się znaczne ilości spermy.
 

dunkiii

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Tak są różne organizmy, wiadomo kazdy reaguje inaczej . Kazdy sam może zadecydować czy chc brać udziałą w takich kursach czy nie! To jest indywidualna sprawa kazdgo! Moim zdaniem warto próbować ! :) Pozdrawiam :)
 
N

natulka123

Guest
Słyszeliście może kiedyś o tantrze? Podobno ma wiele zastosowań w stosunku, między innymi właśnie kontrola nad wytryskiem, co za tym idzie problem z antykoncepcją z głowy
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Słyszeliście może kiedyś o tantrze? Podobno ma wiele zastosowań w stosunku, między innymi właśnie kontrola nad wytryskiem, co za tym idzie problem z antykoncepcją z głowy

jakby wszyscy takiej antykoncepcji używali to byłoby nas o wiele więcej na świecie ;)
 

SCDarko

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Stalowa Wola
Na stosunek przerywany jako podstawową formę antykoncepcji nie ma co liczyć. Prawdopodobieństwo zaplodnienia jest przy niej bardzo duże. Jeśli się nie ma pewności najlepiej łączyć metody np stosunek przerywany + prezerwatywa. Chociaż nawet wtedy nie ma 100% pewności.
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
nie próbuj ze stosunkiem przerywanym, bo będziesz płakać.

natulka123 napisał:
Słyszeliście może kiedyś o tantrze? Podobno ma wiele zastosowań w stosunku, między innymi właśnie kontrola nad wytryskiem, co za tym idzie problem z antykoncepcją z głowy
tylko że tego nie da się za pierwszym razem osiągnąć. za duże ryzyko, a antykoncepcja jest niezbędna, jeśli nie chce się jeszcze dziecka.
 

SCDarko

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Stalowa Wola
Nie motajcie dziewczynie w głowie. Tantre czy inne techniki relaksacyjne to sobie można stosować, ale do uspokojenia się po robocie. Coś by mi się widziało, że już po pierwszej próbie "tantrowego" stosunku czekałaby na nich nie miła niespodzianka.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Stosunek przerywany - umówmy się - to żadna forma antykoncepcji. Jedynie można się nabawić niechcianej ciąży i problemu z erekcją i osiągnięciem satysfakcji u mężczyzny.
Antykoncepcja to prezerwatywy, hormony rożnego typu i jeśli ktoś lubi to metody naturalne typu kalendarzy czy inne.
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Jesli lubicie ryzyko i możecie sobie pozwolic na dziecko, to prosze bardzo, próbujcie :p Szanse na dziecko większ,e niż mniejsze, moim zdaniem...
Seks przerywany to żadna antykoncepcja! Nie lepiej stosować prezerwatywy i się nie stresowac co miesiąc, czy dostaniesz okres?
 
Do góry