Stosunek oralny

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Aaaaa, dlatego mi mama zawsze powtarzała ze trzeba często myć ręce :D

Poza tym tabletka po stosunku nie jest tabletką wczesnoporonną, podzielam zdanie poprzedników: najpierw umyj ręce i się poucz trochę
 

taraz

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
Dziewczyna tu pewnie umiera z nerwów a wy ją dobijacie ^^ no ale coż.. nie było to mądre :p
Aczkolwiek, powiedz nam może czy na rękach jako była sperma? Czy np. wytarł ręke? czy może nie było na rękach wcale? Miał styczność z ustami twoimi lub penisem po wytrysku?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
@ up.

Miał styczność. Ze swoim "małym", z nią, z kotem, z mamą, tatą, samochodem i pilotem. Od telewizora. A autorka tematu jest w ciąży pozamacicznej, która za kilka dni objawi się guzem pod kolanem i konieczna będzie operacja, a nie tabletki wczesnoporonne. Szkoda,że oboje nie mieli styczności z książką od biologii.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
nie no... chcesz, by czekała kolejne 15 lat?
:D :D




Dziewczyno, jak nie jesteś pewna, to albo odłóż zabawy na parę miesięcy/lat, albo udaj się do ginekologa po 72h po. Przy okazji jak cię lekarz zobaczy, to powytłumacza pewne sprawy.


Wychowanie seksualne powinno być w szkołach i tyle. o.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
@Calliope ten tekst o ciąży pozamacicznej w kolanie jest stary jak świat, wszyscy go znają a i tak zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał zabłysnąć.

Nie, nie chodzilo bardziej o cos typu dotknal spermy a pozniej przeniosl ja do mojej pochwy

Tak mogło być, ale... szanse żeby w ten sposób zajść w ciążę są nikłe. Jeżeli nie jest się pewnym najlepiej udać się do ginekologa tak jak napisała @Monia.
 

your_beybe

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
...
Nie, nie chodzilo bardziej o cos typu dotknal spermy a pozniej przeniosl ja do mojej pochwy

pogratulować głupoty,teraz oboje będziecie mieć nauczkę na przyszłość... ;] zresztą dziwię się tobie,że nie zareagowałaś w żaden sposób... rozumiem,że liczy się przyjemność,ale trzeba też liczyć się z konsekwencjami ;]
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
@ Gressil - zabłysnąć? :D Odkąd nie jesteś modem naprawdę dziwnie się zachowujesz. To był żart.
 

taraz

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
Witajcie!

Chciałbym poruszyć tutaj temat seksu oralnego! Chciałbym abyście tutaj zamieszczali spostrzeżenia co podoba się WAM kobietą, panowie też mogą zabierać głos w tej sprawie ;) jak mają coś do dodania istotnego. Nie chciałbym tu spamu, tylko odpowiedzi na pytania jak to robić.. jak zacząć, jakie punkty wybierać, w jakiej pozycji oraz jaki nacisk itp. ogólnie wszystko to kiedy macie największą przyjemność ;)
CZEKAM NA LICZNE ODPOWIEDZI!

Proszę aby ten temat był brany na serio a nie jako kpina i zbiorowisko niedorzecznych postów. :)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
co do tematu nie mam nic do powiedzenia z braku czasu ,ale jeżeli zauważysz coś nie tak to użyj opcji raport...a ja zareaguje jeżeli będzie to konieczne ;)
 

taraz

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
Drogie Panie? Co z wami? :) Zapraszam do rozmowy na ten temat! Żadna nie ma nic ciekawego do powiedzenia? :)
 

123mouse

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
1
Nie jestem już młodzikiem i powiem z perspektywy doświadczenia ,że nie było takiej kobiety na którą nie działało delikatne a potem i mocniejsze całowanie i dotykanie jężykiem a potem nawet mocne lizanie jej całych pleców.Naprawdę u wszystkich pań ,którym to robiłem następowało aż zadziwiające podniecenie.Raz kiedy po takiej "akcji" z mojej strony nie doszło potem do stosunku,ona zadzwoniła do mnie następnego dnia i chciała koniecznie umówić się na seks bo jeszcze "trzymało" ją wczorajsze podniecenie.Radzę spróbować gwarantuję ,że naprawdę większość pań będzie bardzo,bardzo zadowolona.Potem można oczywiście przejść dalej i gwarantuję ,że będzie tam bardzo wilgotno.Ja osobiście uwielbiam słuchać i patrzeć na mocno podnieconą kobietę i seks z nią jest naprawdę o niebo lepszy niż jednostronne rozładowanie napięcia.Często dziewczyna jak ją tak mocno rozgrzałem oralnie traciła zahamowania i robiła rzeczy ,których jak wcześniej mówiła nie lubi.
Może jakaś pani się wypowie w tej kwestii?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Każda panna jest inna, ma inne potrzeby i różne rzeczy sprawiają jej przyjemność. Jedna podczas pieszczot genitaliów będzie jęczeć i wzdychać, innej sprawiać będzie to ból. Podstawa to delikatność i obserwacja zachowania partnerki ;] Bardzo szybko można ogarnąć co zabiera ją do krainy rozkoszy ;]
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Każda panna jest inna, ma inne potrzeby i różne rzeczy sprawiają jej przyjemność. Jedna podczas pieszczot genitaliów będzie jęczeć i wzdychać, innej sprawiać będzie to ból. Podstawa to delikatność i obserwacja zachowania partnerki ;] Bardzo szybko można ogarnąć co zabiera ją do krainy rozkoszy ;]

Widać wypowiedź kogoś obytego. W zupełności się zgadzam, zawsze trzeba improwizować i wyczuć kobietę, zresztą ta sama kobieta przy różnych okazjach może oczekiwać różnych pieszczot, żadne podręczniki ani porady w niczym tu nie pomogą, trzeba się wczuć i poddać chwili. Zresztą stworzenie odpowiedniego klimatu to więcej jak połowa sukcesu, można być technicznym geniuszem, ale co z tego, kiedy panna ma wrażenie, że przebywa w łóżku z robotem.
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
"dotykanie jężykiem"

a co z kolcami?


"mocne lizanie jej całych pleców"

a ja durny lizalem lechtaczke, faux pas.

"Najlepiej uprawiać seks oralny językiem+ustami... taka podpowiedź."

kuna fak, codziennie sie mozna czegos od adasia nauczyc. i rozstapilo sie niebo, chmury przegnalo, by swiatlosc rozumu nastapila.


ewidentnie kobiety nie lubia dzielic sie wrazeniami na forach. tylko przed kochankami;)
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
Chciałam zapytać dziewczyn jak kończycie robić loda? Traktujecie to jako grę wstępną tylko czy może przyjemność dla waszego chłopaka i ciągniecie to do końca?
Jeśli tak to jak lubicie kończyć?
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A jak Pan skończy podczas tego typu pieszczot to oznacza, że już koniec z figli...??

Czasem jest to to taka rozgrzewka gra wstępna a czasem przyjemność sama w sobie... bo nie oznacza że ja niż z tego nie mam :p
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
No chyba faktycznie kobiety nie chcą się dzielić. A ja się podzielę, że bardzo bym chciała żeby mój mężczyzna zadowalał mnie oralnie przed ponieważ właśnie zazwyczaj jest tak, że to on czerpie przyjemność z seksu bo ja jestem za słabo rozgrzana. Myślę, że to rozwiązałoby ten problem.
 

morrigan17

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Nie jestem już młodzikiem i powiem z perspektywy doświadczenia ,że nie było takiej kobiety na którą nie działało delikatne a potem i mocniejsze całowanie i dotykanie jężykiem a potem nawet mocne lizanie jej całych pleców.Naprawdę u wszystkich pań ,którym to robiłem następowało aż zadziwiające podniecenie.Raz kiedy po takiej "akcji" z mojej strony nie doszło potem do stosunku,ona zadzwoniła do mnie następnego dnia i chciała koniecznie umówić się na seks bo jeszcze "trzymało" ją wczorajsze podniecenie.Radzę spróbować gwarantuję ,że naprawdę większość pań będzie bardzo,bardzo zadowolona.Potem można oczywiście przejść dalej i gwarantuję ,że będzie tam bardzo wilgotno.Ja osobiście uwielbiam słuchać i patrzeć na mocno podnieconą kobietę i seks z nią jest naprawdę o niebo lepszy niż jednostronne rozładowanie napięcia.Często dziewczyna jak ją tak mocno rozgrzałem oralnie traciła zahamowania i robiła rzeczy ,których jak wcześniej mówiła nie lubi.
Może jakaś pani się wypowie w tej kwestii?

Drogi kolego :D Bardzo podoba mi się to co mówisz;> 100% racja;> nie dziwie się tej lasce...
 
Do góry