Stół rehabilitacyjny, stół do masażu

Bozena56

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]Poszukuję sklepu, w którym mogę kupić stół rehabilitacyjny o konstrukcji krzyżakowej na stałej podstawie do mojego gabinetu masażu i fizjoterapii. Może to być sklep stacjonarny, ale tylko na terenie Krakowa, albo internetowy, który przesyla do klienta, najlepiej kurierem taki sprzęt. Mój budżet na to nie przekracza 2300 zł. Bardzo proszę o polecenie zaufanych sklepów/ dystrybutorów/ producentów dystrybuujących tego typu sprzęt. Proszę o opinie osób, które faktycznie zakupiły sprzęt z danego sklepu i mogą się coś o nim wypowiedzieć. Interesują mnie tylko rzetelne opinie.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Z góry dziękuję.[/SIZE]
[SIZE=12pt]Bożena L.[/SIZE]
 
I

Infiner

Guest
Odgrzewam temat, bo moja żona szuka takiego stołu rehabilitacyjnego do masażu. Najlepiej używany, bo taniej - ale w ostateczności może być nowy. Tylko jaki?
 
G

Georginia40

Guest
Moim zdaniem lepiej jest kupić tani. Nie jest to duży wydatek a dobry stół jest moim zdaniem podstawą biznesu jeśli żona chce masować ludzi. Nie warto jest moim zdaniem na tym oszczędzać. Mogę Ci polecić dobry sklep z wyposażeniem rehabilitacyjnym juventas.

Mają tam sporo takich skladanych stołów do masażu ( które są dla mnie najwygodniejsze). Są tam wprawdzie leżanki za 400 zł ale polecam zainwestować w trochę droższą. Tak za ok 800 zł. Będzie lepiej wykonana i wygodniejsza. A im pacjent będzie czuł się lepiej i bardziej komfortowo tym chętniej do Was wróci na ponowne zabiegi. Nie sądzicie?
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
Infiner napisał:
Odgrzewam temat, bo moja żona szuka takiego stołu rehabilitacyjnego do masażu. Najlepiej używany, bo taniej - ale w ostateczności może być nowy. Tylko jaki?
Na poczatek działalności moim zdaniem wystarczy stół uproszczony, ale posiadający podstawowe funkcje takie płynna regulacja zagłówka, siedmiosegmentowe leżysko i inne funkcje. Można do niego dobrać dodatkowe opcje wyposażenia. W sam raz do gabinetu rehabilitacyjnego.
 

Marta_34

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jest kilka firm produkujących stoły do masażu i myślę, że juventas jest w miarę tani. Ja od kilku lat pracuję na habysie, ale wydałam trochę więcej, jest wzmacniany jeszcze w środkowej części, a przy tym dodatkowo więcej niestety waży. Wszystko zależy od tego, czy żona będzie korzystać ze stołu stacjonarnie, czy mobilnie. Mogę podpowiedzieć jak coś. Pozdrawiam.
 

begsi

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
sklep.cezal.com.pl/120-stoly-rehabilitacyjne
mój kuzyn kupował ten pomarańczowy jakiś czas temu w tym sklepie. Mogę podpytać co i jak jeśli chcesz.
 
Do góry