stłuczenie klatki piersiowej, mam inne dolegliwości, pomocy

papay12

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam doznałem stłuczenia klatki piersiowej, miałem USG, RTG klatki i badania krwi i wszystko okej lekarz powiedział że bd bolało i żeby odpoczywać.
2 dni później już było trochę lepiej pojechałem do miasta i zrobiło mi się niedobrze, zawroty głowy po powrocie do domu momentami czułem jakby tentno mi stawało i po chwili znowu wracało i w tych momentach robiło mi się słabo więc pojechałem po raz 3 na pogotowie i powiedziano mi że wszystko jest dobrze, w domu później doszły mdłości przy jedzeniu więc nie jem zbytnio od wczoraj i jak pije podczas leżenia też czuje tak jakby mdłości i uczucie jakby to picie miało ciężko przejść przez przewód pokarmowy :/.
Dodam że wcześniej tego nie miałem od wcozraj dopiero, a tak to po tym stłuczeniu bolało mnie tylko w boku i czułem taką ciężejszą klatkę przy splocie słonecznym ale problemów z oddychaniem żadnych nie mam ani bólów przy oddychaniu. Tylko te mdłości i takie uczucie słabości jak jem.
A jest to ura lewego boku bardziej w okolicach końca żeber niedaleko żołądka- USG jest ok nic nie wykazało.
Nadodatek gdy zjem lubi pije to tentno wzrazta do 90-paru uderzeń gdy zmierze sobię, a jak leże i odpoczywam jest wolniejsze

Czy może to być od tego stłuczenia ? czy to jakiś poważniejszy uraz, albo coś z sercem ? pomóżcie bo już nie wiem co robić jutro chyba pojadę do lekarza poraz 8 :/

lekarz powiedział że te bóle mogą być od nerwów i że zachowuje się jak hipohondryk. Już sam nie wiem co mi jest :/
Badanie USG i RTG:
sylwetka serca i aorta w normie, brak śladów zniekształcenia/urazu na żebrach podjętych badaniu
śledziona nie powiększona po prostu wszystko w normie

POMOCY i z góry dziękuje.
 

Powerjet

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
36
Punkty reakcji
0
lekarz powiedział że te bóle mogą być od nerwów i że zachowuje się jak hipohondryk

Przede wszystkim - zmień lekarza ;)

Ja nie był bym taki spokojny jak lekarz, póki co spróbuj wziąć jakieś witaminy/żelazo, lub coś od stresu/zmęczenia jeżeli nie czujesz się na siłach. Trudno zdiagnozować co to może być jeśli nie jest się lekarzem.
 
Do góry