STICK TO YOUR GUNS | DEEZ NUTS | BEING AS AN OCEAN | TRASH TALK | 17.05 | WWA

post_rockpl

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
STICK TO YOUR GUNS (hardcore/USA)

Zespół założony w 2003 w Orange County w Kalifornii, grający hardcore z elementami metalcore. Grupą dowodzi charyzmatyczny wokalista Jesse Barnet, którego teksty często poruszają kwestie społeczne i polityczne. Ciężar, melodia i szczerość – na tym buduje swoje brzmienie STYG, czego najlepszym dowodem są wydane cztery albumy i niezliczone koncerty w USA i Europie.

Każdy występ na żywo to niezwykły ładunek energii przekazywany w stronę publiczności. Nie inaczej będzie podczas majowego gigu w Hydrozagadce!

Do Warszawy zespół przyjedzie z nowymi utworami. W lutym 2015 roku ukazał się krążek „Disobedient” - następca bardzo udanego albumu „Diamond” z 2012 roku. Pozycja obowiązkowa dla fanów Comeback Kid, Ignite czy The Ghost Inside.

DEEZ NUTS (hardcore/AU)

Jedna z najlepszych na świecie kapel mieszających rap i hardcore. Powstała w 2007 roku po rozpadzie I Killed the Prom Queen, gdzie wokalista Deez Nuts, JJ Peters, grał na bębnach. Debiut „Stay True” z 2008 r. i koncerty z The Amity Affliction i Silverstein szybko przyniosły im popularność w rodzimej Australii która dzięki albumom „This One’s For You” i „Bout It” przełożyła się też na rynki muzyczne w USA i Europie.

Budzący skrajne emocje w środowisku fanów HC, na żywo rozkręcają świetną imprezę!

BEING AS AN OCEAN (melodic hardcore/USA)

Being As An Ocean powstał w 2012 roku i szybko zachwycił swoim charakterystycznym stylem, na który składają się chwytliwe riffy, przejmujące, emocjonalne teksty oraz wokal, w którym melodyjne partie splatają się z krzykiem, melorecytacją i szeptem. Debiutancki album "Dear G-d..." z miejsca podbił serca fanów melodyjnego post-hardcore'u. Spotkał się z niezwykle pozytywnymi recenzjami, a na licie Billboardu "Top Heatseekers" dotarł do 27. miejsca.

Muzycy z Kalifornii na swoim czwartym koncercie w Polsce zaprezentują utwory z wydanego w 2014 roku albumu "How We Both Wondrously Perish" i zapowiadanego na 2015 rok kolejnego wydawnictwa.

TRASH TALK (hardcore punk/trashcore/USA)

Hardcore Punk/Trashcore prosto z Sacramento w Kalifornii. Trash Talk to niezrównana moc – zarówno muzyczna jak i tekstowa – skondensowana w krótkie, wybuchające z mocą granatu utwory. W 2012 nawiązali współpracę z hip hopową wytwórnią Odd Future Records dzięki czemu na ich dwóch ostatnich krążkach, „119” i „No Peace” pojawili się m.in. Tyler, The Creator i Alchemist.

Dla fanów Ceremony, Code Orange Kids, Fucked Up.

17.05.2015 (niedziela)
Klub Hydrozagadka (Warszawa, ul. 11 listopada 22)
Stick To Your Guns, Deez Nuts, Being As An Ocean, Trash Talk
BILETY: 59 PLN (do końca lutego) / 65 PLN (od 1 marca) / 75 PLN (w dniu koncertu)
Bilety w przedsprzedaży dostępne TYLKO na stronie bilety24.pl
 
Do góry