sterydy jak zrzucic brzuch POMOCY

okar91

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich jestem tu po raz 1-szy i jeśli robię coś źle to proszę o wyrozumiałość:)
Więc tak brałem kiedyś troche omy i deki ale mam pewien problem a mianowicie nie ćwiczyłem brzucha i troche przytył i nie wiem jak teraz go spalić jeśli ktoś mogłby mi pomuc bardzo bym prosił. Ważę 100kb wzrost 186 klata 112 pas: 94 Z góry dzięki za wszelkie porady Pozdrawiam.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
głównie to dieta low carb i aeroby, do tego jakiś spalacz ;)

troche dziwne ze sie wziales za doping nie majac nawet wiedzy podstawowej, m.in. jak zrzucic niepotrzebny tluscz
 

okar91

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiem wiem to był bład z mojej strony no ale... a powiedz mi dokładnie jaki byś mi polecił spalacz
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
widze kolejny brak wiedzy. od razu sie pytasz jaką odżywkę, zamiast co i jak z dieta badz aerobami, wierzac ze odzywka najwiecej pomoze.
Cykl był zapewne robiony całkiem bez sensu.
Ale to tylko moja sugestia ;)
Trec clenburexil
 

okar91

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
dietke juz dorwalem i pytam wlasnie o jakas dobra odzywke ktora cos do tej diety da
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
m. in. ten co ci powyzej podałem może byc.
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
też się zgadam z kolega, że najlepszym spalaczem tłuszczu jest dieta low carbo (tak ok 70gr węgli/dzień)
Odzywka nie spala a jedynie moze lekko przyspieszyć ten proces choć wg mnie to słabo.

Najlepszym spalaczem dopingowym jest hormon wzrostu, ale to punktowo. Wstrzykuje się go w brzuch (podskórnie)
 

enirlo

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
28
mam sposób ale wymaga troche wysilku i pracy :) oczywiscie odpowiednia dieta i ćwiczenia na miesnie brzucha tak zwana Szóstka WEIDERA... wszystko opisane dokladniej znajduje sie w internecie... 42 dni cwiczen na miesnie brzucha teoretycznie z dnia na dzien wiecej cwiczen ale prosze zobaczyc roznice... tylko jezeli zalezy na tym aby schudnac to lepiej nie oklamywac siebie samego i przestrzegac zasad...Aerobiczna-6-Weidera.gif 22_dzien_cwiczen_6_weidera_a6w.jpg
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
A6W to zmarnowany czas, jeśli chce się zrzucić tłuszcz z brzucha. ABS II + aeroby + dieta na redukcję, do tego ewentualnie jakiś spalacz - jedyne sensowne rozwiazanie.
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
mam sposób ale wymaga troche wysilku i pracy :) oczywiscie odpowiednia dieta i ćwiczenia na miesnie brzucha tak zwana Szóstka WEIDERA... wszystko opisane dokladniej znajduje sie w internecie... 42 dni cwiczen na miesnie brzucha teoretycznie z dnia na dzien wiecej cwiczen ale prosze zobaczyc roznice... tylko jezeli zalezy na tym aby schudnac to lepiej nie oklamywac siebie samego i przestrzegac zasad...
żenua jak chvj :) a na zdjeciach to chyba ten sam brzuch tylko raz na luzie a raz z napietymi miesniami. Podpinam sie pod kolegów z dietą LC i aero. Ja bym dorzucił krete jako antykatabolik co by mięcho nie spadło.
 

enirlo

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
28
jak macie zamiar sie truc prochami to prosze bardzo a za pare lat ani sily ani miesni... mam prawie 15 lat a kaloryfer tylko patrzec
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
jak macie zamiar sie truc prochami to prosze bardzo a za pare lat ani sily ani miesni... mam prawie 15 lat a kaloryfer tylko patrzec
W innym temacie pisales ze masz 16 lat i 3 lata stażu i wiesz wszystko o sterydach i odżywkach. Ah ten twoj kaloryfer zrobiony na parówkach lol ;D
 

enirlo

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
28
drugi ktrory zbyt bardzo nie mysli :) ale... to Twoj problem BB)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
drugi ktrory zbyt bardzo nie mysli :) ale... to Twoj problem BB)

Sugerując mi że nie myślę obrażasz mnie.
Schowaj swoja podwórkową wiedzę w kąt i idź się cieszyć wakacjami i swoimi niespełnionymi marzeniami a nie podnosisz ciśnienie innym użytkownikom.
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
enirlo synku idź bo robisz niepotrzebnie dziwną atmosferę...


Z tymi spalaczami to sie tak nie spiesz przydadzą sie w dalszym etapie spalania fetu... dieta LC jak pisali wyżej więcej białka i dopiero jak zastopuje to ładujesz spalacz...
 
Do góry