Sterydy, a libido

aloeVera96

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2017
Posty
5
Punkty reakcji
1
Myślicie, że branie leków (konkretnie sterydów) od wielu lat może mieć wpływ na libido? Wiem że faceci z siłowni mają ten problem, ale czy z lekami i u kobiet jest tak samo?
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Problem ze sterydami a libido jest taki, że większość stosuję ich zbyt dużo przez libido zaczyna upadać. Zależy też jakie sterydy ale na najprostszym cyklu na teściu, który jest podstawą innych libido akurat 'skyrocketuje' w górę
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Mr Papuga napisał:
Problem ze sterydami a libido jest taki, że większość stosuję ich zbyt dużo przez libido zaczyna upadać. Zależy też jakie sterydy ale na najprostszym cyklu na teściu, który jest podstawą innych libido akurat 'skyrocketuje' w górę
Stary, sorry, że się czepiam, ale wygoogluj sobie, co to jest " przecinek " i zacznij tego używać.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Jesus, gościu, oszalałeś? Zgubiłem może z dwa przecinki w krótkiej sentencji, a ty się spuszczasz jakbym nie wiadomo co ci zrobił. Wyluzuj trochę, stary.

//A sorry, to może być efekt uboczny sterydów - zaczynam już ślępnać, gubić przecinki, mój fi** się skurczył, a serce wali cztery tysiące razy na nanosekundę.
 
Do góry