Sterowanie komputerem przez internet

wasap80

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
278
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Witam
Chciałem się zapytać czy jest możliwość sterowania komputerem kogos innego albo mojego drugiego komputera przez internet? Jak jest taki program to czy mógłby mi go ktoś wysłać na maila: wasap80(małpa)yahoo.com ewentualnie linka albo nazwe programu.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
do tego sluza wylacznie trojane i inne tego typu syfy....nie lciz na to ze ktos ci go za darmo...sam se napisz albo poszukaj w necie

ps. witam "pseudo hackera" :]
 

wasap80

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
278
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Dzieki za odpowiedz, myslałem że sa do tego jakieś specjalne programy np zeby sprawdzac co mają pracownicy na komputerach służbowych i takie tam... Ale może ktoś inny cos doradzi thx jeszcze raz
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
a dostęp zdalny to co ? ;> :) Z darmowych to polecam VNC z płatnych i znacznie lepszych (więcej funkcji, możliwości) Real VNC Enterprise Edition :) Fajny bajer :) Siedzisz sobie w pracy czy w szkole i widzisz cały desktop - pobierasz pliki czy grzebiesz na twardym ... :) Oczywiście client musi być zainstalowany na kompie którego chcemy sterować ... Jesli o taki coś chodzi i legalnie to dostosuj się do porady ... jeśli nie to zacznij naukę hackingu ... ;-)

ps. witam "pseudo hackera"
Preferował bym "script kiddies" ;-)
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Da się to jakoś przez LaN robić. Sam widziałem jak admin sterował pulpitem kumpla
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Da się to jakoś przez LaN robić. Sam widziałem jak admin sterował pulpitem kumpla
a o czym ja napisałem ? <_< A wiesz co ja jeszcze potrafię ? Jak będziesz wiedział to się zgłoś, bo tak pisać to każdy potrafi ...
 

MHz

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Jeśli chodzi ci o sterowanie że nikt nie wykryje programu jak trojana to ściągnij freeware program Switch off. I tam w opcjach ustawiasz zdalna kontrola >> włącz interfejs web i potem wpisz swoje ip w przeglądarce np.http://83.83.83.83:8080

Wciskasz enter i juz masz połączenie ze swoim komputerem...
Możesz zdalnie: wyłączyć komputer,zahibernować, włączyć stan wstrzymania,zablokować kompa,wylogować,rozłączyć neta lub wysłać wiadomość. Interfejs jest tak prosty,że każdy sobie z tym poradzi :]

Jeżeli korzystasz z routera lub firewalla upewnij się ze dany port masz odblokowany inaczej nie połączysz sie za Chiny ze swoim kompem zdalnie...


A jesli chcesz robić inne sztuczki takie jak kasowanie danych, otwieranie CD ROM'U , wysyłanie plików,ściąganie albo inne szkodliwe lub nieszkodliwe rzeczy to juz musisz sobie ściągnąć trojana...
ale to juz rozmowa na dłużej ...
 

GaLoWs

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bochnia
Świetnym programem do kontroli innych komputerów przez neta jest Nasty Xp który napisał mój kumpel z klasy. Jest on bardzo prosty w obsłudze ale jakby ktoś miał problem to proszę pisać.
 

mateuszcom

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0

mateuszcom

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja polecam program e-Kontroler. Sterowanie odbywa się poprzez SMS lub e-mail.
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
możesz połączyć się do sieci przez VPN i zarządzać przez zdalny pulpit - wszystko masz w windowsie - pamiętaj tylko, żeby ogarnąć firewalle i innego rodzaju zabezpieczenia...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ale to wszytko w porownaniu z vnc to "prawie dobre" rozwiazania
 

master__69

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Możesz postawić ssh i sterować kompem łącząć się własnie przez shella.
 

Korthiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam takie glupie pytanie czy da sie sterowac komputerem drugiej osobty z drugiego pokoju poprzez IP chodzi mi tutaj o siostre zeby w trakcie pracy wylaczyc jej komputer z mojego pokoju ??

Pozdrawiam
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Witam mam takie glupie pytanie czy da sie sterowac komputerem drugiej osobty z drugiego pokoju poprzez IP
No tak np. wcześniej wymienione vnc. Chociaż ja polecam NX http://pl.wikipedia.org/wiki/NX , trochę już tych rozwiązań testowałem i jeśli chodzi o graficzne zarządzanie zdalnym pulpitem to NX nie ma sobie równych.
 

patryk29

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
a da się taki program zainstalować na komputerze do którego nie ma się dostępu, lub czy jest jakiś program którego nie trzeba instalować na kontrolowanym komputerze?
 
Do góry