Stare płyty

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Jak w temacie. Nie orientujecie się gdzie w Lublinie można kupić stare płyty, których nie ma już w sprzedaży? Nie chodzi mi o winyle, tylko zwykłe cd. W sklepach typu empik takich się nie uświadczy, a na przykład chciałabym kupić płyty Led Zeppelin I czy inne takie :)
 
M

Mushkin

Guest
Led Zeppelin I to ja mam. Ale nie oddam :p

A tak poważnie - w MEDIA MARKT. W Empiku znajdziesz samą komerchę. W MM jest trochę więcej porządnej muzyki, a zapewniam cię, że Zeppelini tam sobie leżą :)

Nie wspominam o tym, że większość płyt od lat '30 począwszy jest w sprzedaży :)

Poza tym, czemu nie szukasz w internecie?

http://merlin.pl/I_Led-Zeppelin/browse/product/4,177257.html
http://merlin.pl/II_Led-Zeppelin/browse/product/4,38120.html

do tego zremasterowane i po dobrej cenie jak widzę :)
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Poza tym, czemu nie szukasz w internecie?
Nie za bardzo ufam zakupom w internecie :) A po za tym lubię towar zobaczyć, dotknąć, sprawdzić czy jest taki jaki chcę. Dzięki bardzo za tą informację, już myślałam , że nikt nie odpowie.
 
M

Mushkin

Guest
Boisz się bo nigdy nie próbowałaś. Ja ci radzę to ze względu na to, że można zaoszczędzić :) Sam kupowałem przez internet ze 30 razy, nigdy się nie zawiodłem. A szczególnie na sklepie merlin, bo z empika zawsze późno wysyłają.

Jeśli chcesz kupić więcej płyt naprawdę dobrze wyjdziesz na zakupach w internecie, poza tym - prawo jest takie, że jak przyjedzie kurier masz prawo otworzyć paczkę, sprawdzić jej stan i odesłać kuriera jeśli zawartość ci się nie spodoba (nie ponosisz żadnych kosztów) także nie masz co się martwić :)

Co innego z allegro gdy prawo jest tam zupełnie inne, tak naprawdę nie wiadomo czy ktoś cię nie wrabia. Ja kupowałem w sklepach merlin, kropa, empik, esc.pl i jeszcze chyba kilku innych i zawsze wszystko było okej :)
 
Do góry