Stare komputery

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Amiga, Atari, Apple, Amstrad, Commodore, Spectrum itp. -czyli sprzęt kiedyś niesamowicie nowoczesny i wypasiony. Teraz wymagania jakie spełniały przewyższa pierwsza lepsza komórka, i to kilkunastokrotnie. Mimo wszystko mają one w sobie jakiś urok. Są tu jacyś entuzjaści "rupieci"? A może ktoś ma jakieś zalegające w szafie, przykryte warstwą kilkucentymetrowego kurzu pożółkłe commodore 64?
Pochwalcie się swoimi zabytkami.
Ja dopiero zaczynam zbierać ten sprzęt więc mam tylko trzy nabytki:
-apple powerbook 145b
-Amstrad Notepad Computer NC100
-Atari Portfolio (starszy ode mnie :wow: )
ale jak tylko skończą się wydatki planuje powiększyć kolekcję. Jak widać lubuje się pierwszych laptopach i palmtopach, ale jeśli by ktoś miał jakiś zalegający na strychu sprzęt i chciał się go pozbyć to przyjmę każdy z wymienionych wcześniej marek :p
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Amiga, Atari, Apple, Amstrad, Commodore, Spectrum itp. -czyli sprzęt kiedyś niesamowicie nowoczesny i wypasiony. Teraz wymagania jakie spełniały przewyższa pierwsza lepsza komórka, i to kilkunastokrotnie. Mimo wszystko mają one w sobie jakiś urok. Są tu jacyś entuzjaści "rupieci"? A może ktoś ma jakieś zalegające w szafie, przykryte warstwą kilkucentymetrowego kurzu pożółkłe commodore 64?
Pochwalcie się swoimi zabytkami.
Ja dopiero zaczynam zbierać ten sprzęt więc mam tylko trzy nabytki:
-apple powerbook 145b
-Amstrad Notepad Computer NC100
-Atari Portfolio (starszy ode mnie :wow: )
ale jak tylko skończą się wydatki planuje powiększyć kolekcję. Jak widać lubuje się pierwszych laptopach i palmtopach, ale jeśli by ktoś miał jakiś zalegający na strychu sprzęt i chciał się go pozbyć to przyjmę każdy z wymienionych wcześniej marek :p

ja gdzies mialem comodore 64 ale nie wiem gdie to wywalilem, wiem ze zasilacze i kable sa bo spoto tego jest ale watpie ze to bedzie dzialac bo z tych kabli zrobilem sobie inne pozyteczne rzeczy
 
Do góry