Starcie Wilder - Szpilka

W

wiki9969

Guest
Dziś w nocy odbyła się walka Deontay'a Wildera z Arturem Szpilką o pas mistrza świata w kategorii WBC. Niestety starcie zakończyło się w 9 rundzie po przez nokaut. Cios mistrza był tak silny, że Szpilka padł nieprzytomny na ring, a w ostateczności po walce trafił do szpitala. Szpilka popełnił błąd, ale liczę na to, że wyjdzie z tego i jeszcze stanie do walki o tytuł mistrza świata.
Jeżeli oglądaliście necz ciekawa to podzielecie się swoimi opiniami na temat walki. :)
Poniżej zamieszczam film z ostatniego momentu walki:

https://www.youtube.com/watch?v=7xR6zKR0bTQ
 
M

MacaN

Guest
Szpilka to nadęty bufon i ostatni cham. Z tego co wiem, to jego pierwsza przegrana walka. Może nauczy go pokory.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Może wreszcie zacznie zachowywać się jak dorosły facet, a nie jak uczeń gimnazjum.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
oglądałem walkę i dopóki nie zaczął pajacować to nawet jakoś szło, potem nadstawiał buźkę żeby niby prowokowac, gardę trzymał niżej. I skończyło się szybkim ciosem, Szpilka poleżał i pewnie miał sporo czasu na przemyślenia

ale 500 tys dolarów zgarnął czyli było warto
 
W

wiki9969

Guest
Pieniędzmi to chyba wcześniej się chwalił. Przynajmniej coś gdzieś wyczytałam. W każdym bądź razie cios był niezły.

Swoją drogą Szpilka zaczął opowiadać dziennikarzom, że przed walką miał problemy z ręką. Oczywiście nie twierdzi, że przez to przegrał, ale jednak warto było o tym wspomnieć. Mam nadzieję, że ta walka go czegoś nauczy.
 
Do góry