Stałe lagi mimo niskiego pingu

Stinczanga

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam duży problem z lagami w grach.

Otóż gdy gram w CODa 4 i ping średnio utrzymuje się na poziomie 60, lecz co minutę lub dwie ping skacze do 999 i wyskakuje informacja "kabel sieciowy jest odłączony". Obraz zacina się na jakieś 5 sekund po czym wszystko wraca do normy. I tak jest w kółko. Posiadam internet kablowy z Netii, podłączałem go do PS3, grając w Fife 2013 również miałem permanentne lagi
kwasny.gif
. Wydaje mi się, że wina leży u dostawcy. Czy te lagi mogą być spowodowane tym, że często podłączam i odłączam kabel od internetu, i czy mógł on się "wyrobić" ? (Ponieważ posiadam w domu router Wi-Fi który ma swoje lata i nie zawsze działa tak jak powinien).
Internet 16 Mb/s ping na speedtest 37.

Z góry dziękuje za pomoc
wesoly.gif
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Wydaję mi się, że to nie jest wina kabla. Gdy grasz, czy robisz cokolwiek innego, to internet Ci działa przez pewien czas normalnie, a wtedy przecież nie grzebiesz przy nim. Jakby miał nie działać, to od początku. Ja bym dzwonił do dostawcy, zgłosił problem, oni to sprawdzą i się zajmą jeśli wykryją u siebie usterke. Jeśli nie - szukaj problemu w swoim sprzęcie.


Zawsze możesz spróbować z innym kablem, jeśli tak czujesz, że to może być to. Będziesz mógł chociaż to wykluczyć.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ściągnij sobie program TCPView i sprawdź które procesy zżerają łącze podczas grania.
 
Do góry