Stadiony Euro 2012;)

Emil111

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
78
Punkty reakcji
0
Miasto
Park Demona
No widzę ze troszkę optymistów sie pojawiło ;p widzę ze baltic arena wygrywa;p No bo w sumie będzie taki oryginalny;p mnie to jedynie martwi stadion jaki ma powstać we Wrocławiu;/ bo jak sie nie mylę to chyba jeszcze konkretnego projektu nie ma??
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
Ja widziałam ostatnio projekt tego obiektu. Trochę podobny do tego w Gdańsku, taka trochę poduszka jak w Monachium. Właśnie stadion we Wrocławiu jest dla mnie najważniejszy, mieszkam najbliżej tego miasta :). Mam nadzieję, że Wrocław dobrze przygotuje się do EURO ;).
 
D

Dorka123

Guest
a co sądzicie o tym nowym, który powstaje? :)
http://www.stadionbialoczerwonych.pl/
do otwarcia zostało 5 dni, wygląda ciekawie :)
 

mr_x

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Byłem już na stadionie w Poznaniu i szczerze powiem ,że jest piękny :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Tutaj i na onecie można o nim przeczytać.. o manifestacji kibiców
http://wiadomosci.wp.pl/kat,15331,wid,14159269,wiadomosc.html?ticaid=1dbb6
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ciekawe co udało się załatwić w tej sprawie?? Ten stadion jest na prawdę rewelacyjny i nie dziwię się, że chcą aby właśnie na nim odbywały się mecze. Na prawdę jest się czym pochwalić. Mam nadzieję, że zamieścisz info jak już będzie wiadomo na czym sprawa stanęła:)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Myśle ze manifestacja w słusznej sprawie. Dobrze ze są jeszcze ludzie którym zależy żeby cos sie działo w Polsce ;)
 

nikos09

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jest śliczny:) Takie małe Las Vegas he he, a wiesz może coś więcej na temat tego stadionu?? Jestem szczerze i mile zaskoczona tą informacją i chciałabym wiedzieć coś więcej bo w sieci słabo:(

Mnie również bardzo się spodobał ten stadion:) Wygląda rewelacyjnie! Ale dlaczego wcześniej nic nie było słychac o jego budowie? Naprawdę miła niespodzianka:)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Penwie dlatego, że jak się okazało po dzisiejszym otwarciu to stadion wirtualny :( szkoda wielka, byłaby kolejna chulba bo wyglądał super. No nic czekamy na wybudowanie planowanego Narodowego :)
A co do strony fajny kabaret panów z Moralnego Niepokoju :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
ale przeznasz, że Tic tac ma niezłego speca od reklamy :) podoba mi się ten skecz na stronie... pomysłowo.
 
D

Dorka123

Guest
a mi się batrdzo podoba :) ciekawy pomysł, no i jakby nie patrzeć stadion jest biało-czerwonych :p a piłkarskie wpadki boskie, można się nieźle posmiać z cudzego nieszczęścia ;)
 
L

libelule

Guest
Dooobre to :D:D:D wirtualnie bo wirtualnie, ale przykład dobry dają ;) może dzieki takim akcjom rzeczywiście powstaną takei inwestycje?
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Stadion w Gdańsku najpiękniejszy. Byłem na meczu Polska - Niemcy i naprawdę robi duże wrażenie!
 
Do góry