spuchnięte nogi

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
może masz problemy z krążeniem? Dużo siedzisz, stoisz w ciągu dnia? Bo to ma ogromny wplyw na stan nóg. Supr efekt daje hesperydyna, ona zmniejsza obrzęk i poprawia stan naczynek, na pewno ten składnik znajdziesz w maxi3vena, ja biorę regulrnie juz od dłuzszego cxzasu
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Stosowanie leków to dla mnie ostateczność. Dlatego znacznie lepiej spróbować domowych sposobów na spuchnięte nogi oraz zmiany diety :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Mi puchły ale głownie przez siedzący tryb pracy a domowe sposoby słabe dawały efekty. Zaczęłam systematycznie brać po jednej kapsułce dziennie maxi3vena i powoli problem znikał. Nogi przestały mi puchnąc i już tej ciężkości w nich nie czuję.
 

KP24

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2018
Posty
7
Punkty reakcji
0
imbirowska napisał:
Dziewczyny zdradźcie wasze patenty na często spuchnięte nogi
Tylko seks.Seks, seks dużo seksu.
Bo bożemu, nóżki w górze.
Pomaga.
Po tygodniu nogi jak nowe.
Tylko nie przestawać, dalej tak postępować.
Powodzenia
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Ale czasami niestety żadne domowe sposoby nie przynoszą efektów i dlatego warto wspomagać się lekiem, tak jak powyżej wspomniałam mi bardzo pomogły te kapsułki.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
dziewczyną nie jestem, ale tak samo mi puchną jak siedze za długo przy komputerze. teraz już rzadko coś pomaga na to, w aptece farmaceutka mi mówiła, że ona to bierze maxi3vena, że jej pomaga i widzi różnicę. pewnie dojdę do takiego momentu, że sam się o to pokuszę
 

uhahana

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2021
Posty
4
Punkty reakcji
0
Obrzęk - puchnięcie nóg może być objawem nadmiaru wody. Woda oczywiście jest ważnym składnikiem, ale też może być jej zbyt wiele. Wpływa na to wiele czynników, nie nad wszystkimi możemy mieć pełną kontrolę - przykładowo cykl hormonalny.

Zazwyczaj bardzo pomaga już samo ograniczenie soli, której zaś nadmiar często zauważa się przy częstym spożywaniu produktów przetworzonych - pieczywo, wędliny, słodkie przekąski, dania instant, gotowe sosy czy mieszanki przypraw, wszędzie tam jest pakowana sól, dla smaku i jako konserwant. Warto przeczytać artykuł https://abczywienia.pl/jak-pozbyc-sie-wody-z-organizmu . W kilku punktach rozpisane co i jak robić.

Tak ja pisał radzislaw leki diuretyczne, również mogą pomóc, ale to tak naprawdę nie zwalczy przyczyny. Lepiej po prostu wprowadzić kilka zdrowych nawyków i mieć spokój - rozwiązanie lepsze, ale wymagające odrobiny wysiłku.
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja się strasznie męczyłam z obrzękiem nóg podczas ciąży pomagały tylko cwiczenia i unoszenie nóg w oparciu o ścianę. Pomagały też kosmetyki na zmęczone nogi- takie różne żele chłodzące
 

KP24

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2018
Posty
7
Punkty reakcji
0
Znowu mi nogi puchną i robią się rany na goleniach. Co za dziadostwo!!
 
Do góry