Sprzęt do ćwiczeń

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Witam.
Szukam jakiegoś przyrządu do ćwiczenia mięśni ud i nie tylko. Zastanawiałem się nad kupnem suwnicy ale troszkę droga i zostawiam ten pomysł jako ostateczność. Znacie jakieś godne polecenia produkty? Za każdy pomysł będę wdzięczny.

Pozdrawiam.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Jeśli masz ławeczkę z możliwością dołączenia prasy do nóg to może to a jak nie to może łydkownica http://www.marbo-sport.pl/p,pl,149,marbo+semi-pro+-+maszyna+do+lydek++lydkownica++u002.html
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Dzięki skalpel, fajny sprzęcik no i cena całkiem przystępna trzeba będzie poważnie pomyśleć nad zakupem.
Mam zamiar jeszcze zrobić z ojcem taką suwnicę, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Suwnica fajny sprzęt ale niestety drogi przeciętna ok 700pln a pro 2000. Ale nie jest ona konieczna bo przysiad zrobisz i bez niej a możesz tez kupić brame.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
http://allegro.pl/item717267580_atlas_132_kg_mg4800_4_stanowiska_raty.html#gallery
Chyba się na to skusze atlas z suwnicą w dość przystępnej cenie. Jutro jade zobaczyć ten sprzęt na żywo i wypróbować ;)
 
A

Alternative Trippin

Guest
A może jakiś stepper? Choćby ten: http://sklep-presto.pl/product-pol-9007-Stepper-skretny-z-kolumna-Hop-Sport-HS25S.html - moja koleżanka właśnie niedawno taki kupiła i jest bardzo zadowolona. Podobno po jakimś czasie poczuła się jakby jeździła na rolkach albo łyżwach. Więc przyjemne z pożytecznym :p.
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Ja słyszałam, że podobno bardzo dobrze na dolne partie ciała robią ćwiczenia wykonywane na trampolinie, tak właśnie na trampolinie. Tez się zdziwiłam, bo myślałam, że to w sumie służy tylko do dobrej zabawy, ale trenerka na fitness powiedziała, że takie ćwiczenia są ostatnio bardzo popularne. Nakręcił mnie ten pomysł i zastanawiam się teraz czy aby takiego sprzętu sobie nie kupić. Znalazłam fajny model na trampoliny.pl, cena przyzwoita, jak na coś takiego. Co wy na to?
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
To trochę stary już temat ;) Ale powiem ci tylko że kupiłem atlas 4 stoiskowy(z suwnicą) do tego ławeczka i hantelki i nogi się świetnie ćwiczy. Co do trampoliny to nie wiem. Bieganiem też nie pogardzę.
 
R

robert.sk

Guest
Diva ziomek napisał:
To trochę stary już temat ;) Ale powiem ci tylko że kupiłem atlas 4 stoiskowy(z suwnicą) do tego ławeczka i hantelki i nogi się świetnie ćwiczy. Co do trampoliny to nie wiem. Bieganiem też nie pogardzę.
Bieganie podobno niszczy stawy. Odczuje sie to po kilkunastu latach.
Lepszy jest już orbitrek: ćwiczysz kiedy chcesz, zajmuje mało miejsca w domu i angażuje całe ciało.
Ja kupiłem taki http://mmo.pl/1832-orbitrek-magnetyczny-be-6730.html i naprawdę jest ok. Bardzo wygodny i wytrzymały :)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
robert.sk napisał:
To trochę stary już temat ;) Ale powiem ci tylko że kupiłem atlas 4 stoiskowy(z suwnicą) do tego ławeczka i hantelki i nogi się świetnie ćwiczy. Co do trampoliny to nie wiem. Bieganiem też nie pogardzę.
Bieganie podobno niszczy stawy. Odczuje sie to po kilkunastu latach.
Lepszy jest już orbitrek: ćwiczysz kiedy chcesz, zajmuje mało miejsca w domu i angażuje całe ciało.
Amerykańscy naukowcy?

To co Ci wystarczy do treningu nóg i calego ciała to:gryf,obciązenia,hantle

Robisz przysiady ze sztangą,wykroki,wspięcia ud ze sztangielkami jeśli jeszcze czegoś potrzebujesz to możesz kupić ławke z prasą do nóg.

Szkoda pieniędzy na drogie atlasy po 700 zł jak już Ci tak zależy by na nich ćwiczyć to idź na siłownie i będziesz miał karnet do końca roku :)
 

Jaronka

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Jeśli ktoś cche kupić dobry sprzet to ja osobiście zapraszam na strone na perfectfittnes.pl

Nie wiem szczerze mówiąc czy oferują pojedyncze egzemplarze, ale może warto zaglądnąć :)
 
N

natulka123

Guest
A kojarzycie sklep marbo-sport ? Na kfd wyczytałam, że użytkownicy forum mają zniżkę, a ja potrzebuję kilku hantli i ławeczki. Orientujecie się czy to dobra firma?
 

CristianoRonaldo9

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
1
Czy do ćwiczeń z hantlami używacie specjalnej ławeczki?

Ostatnio kupiłem porządne hantle i zabieram się za treningi. Ale zastanawiam się nad dokupieniem ławeczki.

Możecie polecić jakieś porządne i w niezbyt wygórowanej cenie?
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
To zależy co chcesz ćwiczyć.
Ja zestaw ławeczka + hantle stosuję głównie do rozpiętek, a inne partie ciała robię z hantelkami na siedząco/stojąco, ale tutaj wystarczy zwykłe krzesło.
 

bekowski

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dostałem od znajomego z pracy używane kółka akrobatyczne. Jednak nie mają mocowania. U znajomego leżało to w garażu i niewiele mi umie o tym powiedzieć. Podejrzałem w Google jak to wygląda. Zrobienie takiego mocowania nie powinno być kłopotem natomiast zastanawiam sie nad samym mocowaniem. Ktoś mi polecał by zamontować to na kotwę chemiczną. Jednak wówczas to będzie na stałe czego wolałbym uniknąć; czy 4 porządne profesjonalne kołki np. mungo z muntech24 o długości 20 cm wystarczą ? Czy może powinno być ich więcej lub większe ?
 
Do góry