Sprzedaż obrazów na Allegro

K@mil@

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mam 17 lat i lubię malować. Czy mogła bym sprzedawać swoje obrazy na allegro? Jak się do tego zabrać?
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Namalować, wystawić, cieszyć się jak ktoś kupi. Ale nie licz na zbyt wiele.
 

K@mil@

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Na zbyt wiele nie licze;) ale nie ma od tego żadnych opłat? Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o allegro :lol:
 

wilkołak54

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
Musisz się najpierw zarejestrować na allegro i czekać, aż ci przyślą list na adres jaki podczas rejestrowania z kodem aktywującym konto. Tam będzie napisane jak je aktywować. Jak już je aktywujesz to wejdź na sprzedaj lub na moje allegro potem wystaw przedmiot. Potem musisz wkleić zdjęciem obrazu (lub kilka), wyznaczyć cenę przesyłki i sposób zapłaty, napisać jakiś opis no i zaznaczyć opcję czy to ma być licytacja czy kup teraz i na jaki czas wystawiasz. Wszystko:) :papa:
 

kagan

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
89
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Sochaczew
Są, ale to są groszowe sprawy rzędu 1/2 zł. Przynajmniej ja jak wystawiałam przedmiot to płaciłam coś ponad 1 zł. Uzależnione to jest od ilości zdjęć, formy sprzedaży, czasu trwania aukcji itp.
Jednorazowo? Spoko, ale przy regularnych dochodach konieczna jest działalność gosp.
 
P

papryka9

Guest
Jeśli chcesz sprzedawać obrazy na allgro to powinnaś jeszcze dodatkowo zainwestować w fotografa, chyba,że sama robisz bardzo dobre zdjęcia. Od nich tak naprawdę bardzo dużo zależy, bo je bądzie ogladał potencjalny kupiec
 

dushma

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
wlkp
a może zapytaj w jakimś domu aukcyjnym :)
w necie działa abbey house
 

LueLue_pl

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nic nie stoi na przeszkodzie,pytanie tylko czy chcesz sprzedawać sporadycznie,czy notorycznie. Bo w tym drugim przypadku nie możesz robić tego jako osoba fizyczna,rozumiesz co mam na myśli?
 

IggyPop

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Kamilo!
Sprzedaż na allegro obrazów oryginalnych, niesztampowych jest bardzo trudna (moja dziewczyna usiłowała tak sprzedać swoje prace). Jeśli chcesz jakoś zarobić na swoich obrazach to polecam Ci raczej portal Gallery Store (http://www.gallerystore.pl/) - tam możesz zamieścić swoje portfolio, dać się komuś zobaczyć. A oprócz tego śledzisz tam wszystkie konkursy, ciekawe wystawy, etc. Warto pokazać swoje obrazy osobom, które będą w stanie je docenić.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
annaKot już od paru lat na allegro jest dostępne konto junior, z którego może korzystać młodzież między 13-18 rokiem życia. Może normalnie kupować, sprzedawać, wystawiać komentarze, aczkolwiek ma jakieś ograniczenia co do kwoty jednorazowego zakupu itp usług.
 

Edemik

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ciężko będzie sprzedać obrazy na Allegro ale warto spróbować, sam chętnie bym zobaczył jakie masz prace.
Kupiłem kiedyś od jednej młodej osoby (studentki ASP) piękne obrazy i liczę że kiedyś mogą być sporo warte ;)
 
S

szyszana

Guest
Te najlepsze obrazy osiągają bardzo dobre wyceny, tak więc jeśli masz talent, to zdecydowanie warto, bo można w ten sposób spełnić się finansowo. A skoro to lubisz to tylko działać.
 
Do góry